Przejdź do treści

Atrakcyjne ceny soku z noni

 

Mieszkańcy Polinezji od dawien dawna stosują naturalne specyfiki oparte na bazie owoców noni. W medycynie ludowej owoce noni, a także pozostałe części rośliny stosowane są na wiele dolegliwości i chorób przewlekłych. Najbardziej popularny jest sok z owoców stosowany na wszystkie choroby, w tym także na nowotwory, cukrzycę i choroby serca. Polinezyjczycy stosują także roślinę przy chorobach reumatycznych, alergiach, zapaleniach stawów, przeziębieniach, objawach bólowych i różnego rodzaju infekcjach.

Prozdrowotne działanie morwy indyjskiej

najlepszy sok z noni - cenaWieloletnie badania dowiodły, że rośliny mają potencjalne działanie lecznicze. W Europie w ostatnich latach rośliny zdobyły bardzo dużą popularność, a zwłaszcza sok z owoców noni. W wielu sklepach ze zdrową żywnością można zakupić prozdrowotny i najlepszy sok z noni – cena uzależniona jest od kraju pochodzenia oraz pojemności butelki. Kształtuje się w granicach od 50 do 100 zł za 1 l. Noni jest jednym z nielicznych owoców, które posiadają bogaty skład pod względem witamin, związków mineralnych oraz szeregu substancji fitochemicznych. W owocach znajduje się mnóstwo witamin z grupy B, flawonoidów i związków mineralnych. Codzienne spożywanie określonych dawek pokrywa zapotrzebowanie organizmu na witaminę C. Mimo tego, iż sok z noni znany jest od dawna, w Europie przeżywa swoją drugą młodość. Coraz większa grupa społeczeństwa interesuje się zdrową żywnością i naturalnymi produktami pochodzącymi z najodleglejszych zakątków świata. Sok z noni stosowany jest przede wszystkim w celu poprawienia odporności organizmu, na infekcje i przeziębienia, ale także w przypadku poważnych zachorowań i zaburzeń organizmu. Wieloletnie badania udowodniły przeciwnowotworowe działanie roślin, a także zahamowanie procesu patologicznych zmian w tkankach. Sok z owoców może być stosowany także w przypadku chorób miażdżycowych i krążenia.

Codzienne spożywanie soku zapobiega powstawaniu zmian miażdżycowych w naczyniach krwionośnych i skutecznie obniża poziom złego cholesterolu. Poza tym działa energetyzująco, łagodzi objawy żołądkowo-jelitowe i skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju infekcje. Sok z noni polecany jest również osobom zmagającym się z problemami skórnymi takimi jak łuszczyca czy grzybica. Systematyczne spożywanie substancji zawartych w owocach noni przywraca właściwe procesy metaboliczne w tkankach i przyspiesza skuteczną odnowę biologiczną.