Przejdź do treści

Biznesowe zdjęcia dla pracowników

Jestem szefem niedużej, aczkolwiek prężnie rozwijającej się firmy. Dlatego też bardzo dużo czasu spędzam na wymyślaniu, co moglibyśmy poprawić. Ostatnio pod lupę wziąłem naszą firmową stronę internetową. Wszystko po to, by wyłapać w niej jakieś błędy, które można skorygować. Bardzo ważny jest dla mnie czynnik ludzki. Chciałem, by potencjalni klienci wiedzieli, kto odpowiada za konkretne usługi. Dlatego też stwierdziłem, że fajnie byłoby zamieścić na stronie zdjęcia szefów konkretnych działów. W związku z tym zacząłem szukać biznesowego fotografa.

Fotograf wykonujący biznesową sesję

fotograf biznesowyBycie szefem firmy jest dla mnie równoznaczne z bardzo dużą odpowiedzialnością. Odpowiedzialnością nie tylko za swoich pracowników, ale i za ich rodziny, które są na ich utrzymaniu. Firma jest moim oczkiem w głowie. Bardzo o nią dbam, ponieważ niezwykle zależy mi na tym, by dalej tak dobrze prosperowała. Rozwój jest dla mnie niezwykle istotny. Ostatnio zacząłem zastanawiać się, jak moglibyśmy ulepszyć firmową stronę internetową. Doszedłem do wniosku, że byłoby dobrze, gdyby na niej widniały zdjęcia poszczególnych szefów konkretnych działów. Pomysł ten skonsultowałem z zainteresowanymi, a kiedy ci wyrazili aprobatę, zacząłem działać. W tym momencie obiektem mojego zainteresowania stał się fotograf biznesowy. W mieście, w którym prowadzę działalność, poszukanie takiego fotografa nie było trudne. Wielu fotografów miało w swoim portfolio sesje biznesowe. Wybrałem tego specjalistę, który był polecany przez największą liczbę Internautów. Zaufałem im w pełni, mocno licząc na to, że się nie zawiodę.

Teraz kiedy na naszej firmowej stronie internetowej widnieją zdjęcia pracowników, prezentuje się ona o wiele lepiej. Jestem bardzo szczęśliwy z tego ruchu. Jestem również niezwykle zadowolony ze współpracy z fotografem, który wykonał dla nas tę biznesową sesję. Dla moich pracowników, jak i dla mnie była to świetna przygoda, którą z pewnością będziemy jeszcze długo wspominać. Współpraca z fotografem podczas sesji również była bardzo udana. Miał on świetne podejście nawet do tych, którzy przed obiektywem byli bardzo nieśmiali. W rezultacie zdjęcia wyszły fenomenalnie. Każdy z pracowników wyszedł niezwykle profesjonalnie, co niezwykle przypadło mi do gustu!