Przejdź do treści

Designerskie reklamy outdoorowe

Przestrzeń publiczna wypełniona jest obrazami i dźwiękami, które wykorzystywane są do projektów reklamowych. Konieczne jest wobec tego zastosowanie takich rozwiązań, które będą się wyróżniały na tle proponowanych ofert. Dużą szansę na pozyskanie nowych odbiorców stanowią reklamy outdoor.

Praktyczne i efektowne litery świetlne

litery świetlne katowiceWielkoformatowe materiały reklamowe błyskawicznie przyciągają uwagę odbiorców. Muszą być one jednak profesjonalne i pomysłowo wykonane, a takie projekty realizowane są przez doświadczone agencje reklamowe. W wielu branżach można zastosować designerskie litery 3D, które przykuwają wzrok uczestników ulicznego ruchu – zarówno kierowców, jak i przechodniów. Napisy przestrzenne wykonywane są nie tylko w różnych wymiarach, ale też w wielu oryginalnych kształtach. Jeżeli wybierane są litery świetlne Katowice oferują kompleksową usługę – począwszy od projektu, a skończywszy na montażu. Takie reklamy zwykle są umieszczane na elewacjach budynków – w ten sposób doskonale widoczne są nawet z dużej odległości. Nowoczesne reklamy 3D zwiększają rozpoznawalność marki, co przekłada się bezpośrednio na generowanie korzystnych wyników sprzedaży. Reklamy wykonane z liter podświetlanych wykorzystywane są przez rozmaite branże. Za pomocą takich projektów reklamowych promują swoje produkty marki odzieżowe i kosmetyczne, różnego rodzaju obiekty rekreacyjne oraz turystyczne, a także wiele innych sektorów przemysłu i gospodarki.

Nowatorskie projekty reklamowe zdecydowanie zwiększają szanse na dotarcie do dużej grupy nowych klientów. Skuteczne reklamy zewnętrzne nie tylko przyciągają uwagę, ale wyróżniają się wysoką trwałością. Projekty marketingowe typu outdoor wykonywane są z solidnych materiałów, odpornych na zmienne warunki pogodowe.