Przejdź do treści

Drukarka dla wszystkich

W dzisiejszych czasach produkuje się wiele przedmiotów, które będą miały zastosowanie w celach  rozrywkowych. W świecie popkultury coraz bardziej popularne jest noszenie koszulek z idolami na przykład ze świata filmu. Lubimy pić kawę z kubka z ulubionym bohaterem z filmu lub mieć zeszyt z podobnym motywem. 

Dobrej jakości drukarki

drukarka uv ledAby wyprodukować wszystkie te przedmioty potrzebna jest drukarka uv led. To małe urządzenie jest w stanie wyprodukować wiele ubrań z nadrukiem lub na innych przedmiotach na przykład plecakach. Zastosowanie technologii UV pozwala drukować na większości materiałów zarówno sztywnych jak i elastycznych, jak na przykład tworzywa sztuczne takie jak akryl czy metal. Dodatkowo dzięki zastosowaniu w drukarce lamp UV wykonany wydruk nie wymaga utrwalania na dodatkowych urządzeniach oraz suszenia.  Ponadto  jest odporny na warunki atmosferyczne w tym promieniowanie UV. Jest to szczególnie przydatne jeśli ubieramy koszulkę z nadrukiem.  Pod wpływem wysokiej temperatury na dworze może ona czasami roztopić nadruk lub go zniekształcać. Natomiast dzięki wysokiej jakości drukarce uv led takie rzeczy nie mają miejsca, gdyż ona bardzo dobrze utrwala nadruki. Te urządzenia wyprodukowane są z najwyższej jakości materiałów dlatego wszystkie wyroby są bardzo trwałe. Ze względów ekologicznych warto wspomnieć , że tusze UV nie zawierają rozpuszczalników przez co nie są szkodliwe dla środowiska. Jest to szczególnie ważne dla osób , które bardzo szczegółowo analizują składniki swoich ubrań i bardzo starannie je dobierają. 

Drukarka wykorzystuje najnowszą technologię LED UV, która inaczej niż wcześniejsze technologie zużywa mniej energii, przez co oszczędzamy energię. Po zainwestowaniu w tego typu sprzęt możemy wykorzystywać go przez wiele lat gdyż jest bardzo trwały.