Przejdź do treści

Efektowne kolczyki z cyrkoniami

Codzienna biżuteria, którą nosimy po domu, do pracy i na zakupy, nie musi być droga i cenna. Jeśli przypadkiem zgubimy kolczyk z cyrkonią, nie będziemy go żałować, po prostu kupimy drugi. To właśnie ładny, efektowny wygląd i niewysoka, przystępna cena, sprawiają, że kolczyki z kolorowymi kryształkami są bardzo popularne i chętnie kupowane. W kolczykach wiszących lub na wkręty, cenimy jakość, antyalergiczne, nieuczulające właściwości i oczywiście oryginalny wygląd.

Zawieszki na uszy z cyrkonią

kolczyki z cyrkoniamiWizyta u jubilera wiąże się zwykle z dużym wydatkiem. Nie musi tak być. Kupowanie biżuterii może być przyjemne i tanie. Srebrne kolczyki z cyrkoniami dostępne są w wielu fasonach. Modele wiszące są lekkie, nie obciążają ucha. Srebro dobrej próby pozwala nam nosić ładne kolczyki na codzień. Cyrkonie w kolczykach występują pojedynczo, zazwyczaj w popularnych, minimalistycznych wkrętach z zatyczką. Sama cyrkonia w różnych kolorach też jest ozdobą. Ładnie odbija światło i możemy ją dopasować do każdej kreacji. Na większe wyjścia polecane są oryginalne, bardziej skomplikowane kompozycje. Kolczyki wiszące mają różne długości. Jedne panie przywiązane są do swoich ulubionych modeli i to ich szukają w sklepach z biżuterią, podczas gdy inne, chcą czegoś nowego, by producenci zaskakiwali je nowymi wzorami. Spływające kaskady cyrkonii, sięgają do ucha, do podbródka lub do karku. Długie kolczyki z cyrkoniami mogą mieć nowoczesne, geometryczne kształty. Inny rodzaj, to modele kwiatowe. Ładnie prezentują się kolczyki z wielu cyrkonii, układających się w kwiatowy wzór. Kolczyki z cyrkoniami w kształcie serduszek, księżyca i inne wzory, to sposób na odmianę codziennego wizerunku. Błyszczące w świetle cyrkonie mogą być jednobarwne, przypominać diamenty albo kolorowe. Kolczyki z różnokolorowymi cyrkoniami biją rekordy popularności.

Zakup kolczyków nie musi być dużym wydatkiem. Ładne kolczyki z cyrkoniami, kosztują od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Najtańsze są popularne, klasyczne wkręty z zatyczką. Pojedyncze cyrkonie lubią srebrną oprawę. Kwiatowe wzory pasują do romantyczek, na imprezę i spotkanie z przyjaciółmi. Srebro często jest zastępowane przez metale niezawierające w swoim składzie szkodliwego niklu. Ważne, by w kolczykach czuć się dobrze.