Przejdź do treści

Firmowe koszulki z nadrukiem

Przywiązanie do marki i jej rozpoznawalność są jednymi z najważniejszych elementów funkcjonowania przedsiębiorstwa w dzisiejszych czasach. W firmie, w której ja pracuję menadżerowie naprawdę zwracają na takie niuanse uwagę, co z pewnością przyczynia się do sukcesów, jakie odnosimy jako organizacja w ostatnich latach naszej działalności.

Logo na koszulach firmowych

koszule firmowe z logo męskieBiorąc pod uwagę branżę, w której pracujemy mamy wiele okazji, żeby pokazać się naszym potencjalnym klientom. Menadżerowie zadbali o to, żeby wszyscy pracownicy nosili ubrania z emblematem naszej firmy. Ponieważ większość załogi stanowią mężczyźni, to robiąc zamówienie zdecydowaną większość stanowiły koszule firmowe z logo męskie, chociaż zamówiono także mniejszą ilość koszul damskich. Zadbano jednak o to, żeby pracownicy chętnie zakładali firmowe uniformy, ponieważ firma nie oszczędzała i zakupiła produkty naprawdę wysokiej jakości. I trzeba przyznać, że koszule się przyjęły i wielu pracowników zakłada je nie tylko na targi czy do pracy bezpośrednio z klientem, ale też na co dzień, do zwykłej pracy w firmie. Oczywiście każdy z nas otrzymał po kilka koszul, żebyśmy nie musieli ciągle chodzić w jednej. Takie podejście sprawia, że logo firmy stało się znacznie lepiej rozpoznawalne i kojarzone nie tylko w naszym miasteczku, ale i okolicznych miejscowościach, gdzie mieszka wielu naszych pracowników.

Zapewnienie pracownikom wysokiej jakości koszul z logo firmowy zrobiło z nich chodzących ambasadorów spółki. Wysoka jakość ubrań sprawiła też, że firma zaczęła być lepiej postrzegana w okolicy, a to z kolei wpłynęło nie tylko na wyniki sprzedaży, ale też wzrost liczby zainteresowanych podjęciem u nas pracy. Myślę, że śmiało można uznać inwestycję w koszule firmowe za sukces.