Przejdź do treści

Funkcjonalne szafki do łazienki

Stosunkowo niedawno kupiliśmy mieszkanie. Właśnie jesteśmy na etapie remontu, duża część tego remontu została już zakończona i powoli zaczynamy już kupować meble. W kuchni mamy już powieszone piękne i bardzo funkcjonalne meble, czekamy jeszcze na sprzęt AGD, który ma przyjechać w tym tygodniu. Nasze mieszkanie prezentuje się bardzo dobrze, muszę to przyznać, i nie mogę się już doczekać, kiedy się do niego przeprowadzimy. Będzie nam w nim niesamowicie wygodnie, o wiele wygodniej niż w obecnym, bardzo dbamy o to, by dobrze je urządzić.

Eleganckie szafki łazienkowe

szafki podwieszane do łazienkiMeble do kuchni są już wybrane, teraz przyszła kolej na wybór odpowiednich mebli do łazienki. nauczona doświadczeniem ze starego mieszkania chciałabym maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i stworzyć jak najwięcej miejsc do przechowywania. Oczywiście obecne mieszkanie jest o wiele bardziej przestronne, niż stare, jednak szafek i szafeczek nigdy nie jest za wiele. Dlatego zdecydowałam się na szafki podwieszane do łazienki. W poprzednim mieszkaniu masę rzeczy stawialiśmy na pralce i nieustannie nam coś za tę pralkę wpadało. Wrzucić było łatwo, ale wyjąć już bardzo ciężko. Dlatego zdecydowałam, że w tym mieszkaniu nie będzie takiej możliwości, aby coś za pralkę wpadło. Postanowiłam, że jedną z podwieszanych szafek zamontujemy nad pralką. dzięki temu nie będziemy się już denerwować, ze nitka dentystyczna jest za pralką, albo że znowu wpadła tak szczoteczka do zębów. Ponadto będziemy mieć dużo miejsca do przechowywania chociażby ręczników. szafki podwieszane zamontujemy też nad sedesem, aby również wykorzystać tę przestrzeń. Nie będzie już rzeczy leżących na wierzchu, wszystko będzie pięknie pochowane i dzięki temu zawsze będzie u nas porządek. Myślę, ze zdecydujemy się na wykonanie mebli do łazienki za zamówienie, wtedy w najlepszy sposób wykorzystamy całą wolną przestrzeń i meble będą idealnie dopasowane do pomieszczenia. Najbardziej będą nam pasować meble w kolorze białym i taki też kolor przeważa w urządzeniu naszej łazienki, większość glazury jest właśnie w kolorze białym.

Zakup odpowiednich mebli to poważna sprawa, którą trzeba bardzo dobrze przemyśleć. Znam ten temat niejako z autopsji, ponieważ w naszym starym mieszkaniu urządzająca łazienkę pełniliśmy wiele błędów, których teraz chcę uniknąć. Najważniejsze, to aby stworzyć jak najwięcej miejsc do przechowywania, aby jak najmniej rzeczy mogło leżeć na wierzchu. Wtedy, nawet, jeśli nie sprzątamy co dwa dni, i tak cały czas jest względny porządek.