Przejdź do treści

Gdzie wykonać szafę wnękową w Poznaniu?

Jest to niekwestionowany hit w aranżacji wnętrz. Niemal w każdym domu znajdziemy co najmniej jedną. Jest to bardzo dobry sposób na zabudowanie wnęki. Dobrze sprawdzą się nie tylko w małym mieszkaniu. W nieco większym czy w domu jednorodzinnym za ich pomocą możemy stworzyć garderobę.

W Poznaniu łatwo kupić szafę wnękową

szafy wnękowe PoznańMebel taki zmieści się na kilku metrach kwadratowych. Najczęściej montujemy je w przedpokoju albo w sypialni. Ale są dobrym rozwiązaniem, w każdym pomieszczeniu, w którym mamy wolną wnękę. Jeśli chodzi o szafy wnękowe Poznań jest miejscem, gdzie znajdziemy wiele firm je wykonujących. Możemy się umówić na wizytę fachowca w domu. Wymierzy on przestrzeń, którą zaplanowaliśmy pod szafę i pokaże w katalogu modele szaf. Można je wykonać z dowolnego gatunku drewna, płyty czy elementów metalowych. Bez problemu podzielimy ją na pożądaną ilość części. Możemy wydzielić na dole miejsce na buty, odpowiednio dużą przestrzeń na wieszaki na ubrania, a pozostałą część przeznaczyć na półki lub szuflady. Warto też wyznaczyć część szafy na sprzęty domowe, takie jak odkurzacz, żelazko czy deskę do prasowania. Ciekawym pomysłem jest też umieszczenie tam regału na książki. Szafę można też zamontować w kuchni i umieścić w niej spiżarnię. Całości dopełnia wysokiej jakości system drzwi przesuwanych. Dzięki temu zaoszczędzamy dużo miejsca przed meblem. Drzwi przesuwne są bardzo ciche i wygodne. Możemy również zdecydować się na gotowy model. Wtedy nie będziemy musieli czekać na wykonanie mebla pod wymiar.

Bardzo wiele osób uważa, że jest to najlepszy wybór. Dzięki nim oszczędzimy sporo miejsca. Najlepiej wykonać ją na wymiar, by idealnie pasowała do przestrzeni jaką chcemy zaaranżować. W każdej z jej części możemy sami rozplanować umiejscowienie półek, wieszaków, schowek na buty czy nawet składzik.