Przejdź do treści

Idealny pomysł na prezent – body z metryczką

Produktów dziecięcych obecnie nie brakuje, jednak kiedy mamy iść z wizytą do niemowlaka zawsze pojawia się problem, co mu kupić w prezencie. Zwykle wydaje się, że rodzice zaopatrzyli już ukochanego szkraba we wszystko, co jest mu niezbędne: ubranka, środki pielęgnacyjne, zabawki. Pamiętajmy, że takie dzieciaczki bardzo szybko rosną i garderobę trzeba im wymieniać nie rzadziej niż raz na trzy miesiące. Kosmetyki, pieluszki szybko się kończą, a zabawek nigdy nie jest zbyt mało.

Ubranka z metryczką dla maluszków

śliczne body dziecięce - metryczkaIdealny prezent dla niemowlaka stanowią ubranka. Rodzice z pewnością będą zadowoleni z jeszcze jednego bodziaka lub śpioszków. Maluszki nie dość, że szybko rosną, to jeszcze zdarza im się ulewać. Wypadki z przeciekającą pieluszką również nie należą do rzadkości, więc każda sztuka odzieży się przyda. Na prezent warto wybrać ubranko, które będzie nietypowe, a przy tym dobrej jakości. Wygoda dla noworodka to jeden z najważniejszych elementów codziennej egzystencji. Ciekawy pomysł na podarunek stanowi śliczne body dziecięce – metryczka. Praktyczny ciuszek z oryginalnym nadrukiem, który informuje o dacie oraz godzinie urodzin, a także wadze i długości dzieciaczka w chwili urodzenia z pewnością spodobają się opiekunom. Obok imienia i wymienionych już danych na bodziaku można umieścić również zdjęcie maluszka, imiona rodziców oraz rodzeństwa, a także miejsce urodzenia. Dodatkowo w sprzedaży znajdziemy ubranka z zabawnymi napisami, np.: 50% procent mamy, 50% taty, myć ręcznie – nie prasować, lub z tekstami tworzonymi na zamówienie klienta i zależne jedynie od jego inwencji twórczej. Metryczka jest najlepiej czytelna na ubrankach białych oraz czarnych, jednak nadruki można wykonać również na bodziakach o innej kolorystyce.

Pamiętajmy, że dla maluszka najważniejsza jest wygoda. Jeśli nawet najbardziej miły i zabawny napis nie będzie umieszczony na miękkim ubranku, to dziecko nie będzie czuło się w nim dobrze. Wybierajmy więc tkaniny lekkie, oddychające – w przypadku bodziaków najpopularniejsza będzie bawełna. Równie ważny jest krój body, który nie może krępować ruchów. Przed zakupem warto podpytać, jaki rozmiar aktualnie nosi pociecha. W zależności od pory roku możemy zdecydować się na ciuszki z krótkim lub z długim rękawkiem.