Przejdź do treści

Koronka na jeansach

Jeżeli na myśl przychodzi nam moda na nadchodzącą wiosna, warto jest sprawdzić wszystkie przyszłe trendy. Możemy to zrobić na kilka sposób. Albo na bieżąco śledząc poczynania, największych, czołowych, włoskich projektantów mody albo też możemy czytać gazety, czy też strony internetowe o tematyce modowej. Warto jest również bacznie obserwować największe sklepy z odzieżą.  

Jakie spodnie jeansowe koronkowe wybrać?

jasne jeansy damskie z koronkąNajwięcej nowości znajdziemy zawsze w kategorii spodni. W sezonie 2020 będą nam królować jeansy. Takie jasne jeansy damskie z koronką będą się świetnie komponować z każdą naszą stylizacją. Jeansy również mogą występować w różnych fasonach. Będzie mieć także do wyboru na przykład modele wykonane z ciemniejszego materiału. Koronka może zostać umiejscowiona w różnych miejscach. Najczęściej znajduje się ona na dole nogawki, ale spotkamy i spodnie, które mają na przykład obszyte nią kieszenie. Rynek oferuje nam i takie, które są specjalnie postarzane, wycierane czy też dziurawione. Niekiedy w takich dziurach występuje ozdobna koronka. Ponadto spodnie te występują w różnych długościach. Możemy znaleźć zarówno modele tradycyjne długie a także 3/4, czy o długości 7/8. Na letnie upalne dni natomiast, producencie przyszykowali jasne jeansy ozdobione koronką damskie krótkie oraz szorty. Są one bardzo praktyczne na wysokie temperatur, sprawdzą się zarówno w miejskiej dżungli jak i na plażowe deptaki. Możemy z takimi jeansami komponować wiele outfitów. W cieplejsze dni odpowiednie będą zarówno szorty, krótkie spodenki typu bermudy oraz spodnie 3/4, do nich dobieramy damskie espadryle oraz zwykły biały t-shirt. Długie spodnie jasne jeansy z koronką dedykowane dla pań, będą bardzo dobrze pasować do bluzki eleganckiej, czarnej w typie hiszpanki, z odkrytymi ramionami, do tego możemy założyć ramoneskę w kolorze czarnym ze skóry ekologicznej oraz buty na obcasie w nieco bardziej odważnej barwie – przykładowo czerwone.

Jak widać za pomocą jednego typu spodni, w tym przypadku jeansów jasnych dla kobiet z dodatkami ozdobnej koronki możemy tworzyć szereg różnych stylizacji. Pamiętajmy jednak o jednej bardzo ważnej zasadzie jeżeli wybieramy jeden bardzo krzykliwy element, reszta stylizacji powinna pozostać stonowana i nierzucająca się w oczy.