Przejdź do treści

Ładny plecak szkolny

Moja córka w przyszłym roku szkolnym wkracza w zupełnie nowy etap. Zaczyna czwartą klasę i dopiero teraz zacznie się prawdziwa nauka. Na pewno nie będzie łatwo, będzie to bardzo duża zmiana, jednak już teraz widzę, że wydoroślała, wiec sądzę, że sobie bez problemu z tym poradzi. Trzeba będzie jej kupić nową wyprawkę, pewnie będzie wybierać inne zupełnie rzeczy, niż wybrałaby jeszcze rok wcześniej.

Markowy plecak szkolny

wodoodporny coolpack ledNa pewno trzeba będzie jej też kupić nowy tornister. A właściwe plecak. Co prawda jej markowy tornister, na który wydałam trzy lata temu masę kasy, jest wciąż w świetnej formie, jednak córka już zapowiedziała mi, że nie zamierza z nim chodzić do szkoły w czwartej klasie, bo jest to tornister dla dzidziusiów. I że ona w ogóle nie chce już tornistra, ale plecak, taki, jaki noszą starsze dzieci. W jej szkole obecnie najmodniejszy jest plecak wodoodporny Coolpack Led. Jest to rzeczywiście bardzo ładny, wysokiej jakości plecak. Szczególnie podoba mi się  nim to, że jest podświetlany diodami led (i to jest też zapewne przyczyna jego bardzo dużej popularności wśród dzieci), bo dzięki temu dzieci są doskonale widoczne w każdych warunkach, a tym samym mogą się bezpiecznie poruszać po mieście. Ponadto jest plecak wodoodporny, który jest bardzo funkcjonalny. Posiada wiele różnych kieszonek, specjalną kieszeń na napoje, specjalną kieszeń na drugie śniadanie, kieszeń na portfel i inne drobiazgi,  a także zaczep na klucze i słuchawki. Jest naprawdę doskonale pomyślany. Jest to również plecak bardzo trwały, który bez problemu powinien starczyć na kilka lat, dzięki czemu jest rozwiązaniem bardzo ekonomicznym i ekologicznym. Plecaki Coolpack są dostępne w bardzo wielu rożnych wzorach i kolorach, każda dziewczynka i każdy chłopiec na pewno znajda plecak dla siebie. Jego cena jest rozsądna jak za tak wysoką jakość.

Warto jest wydać trochę więcej pieniędzy na dobrze zaprojektowany plecak szkolny, dzięki czemu nasze dziecko będzie chętnie chodzić do szkoły. Taki plecak na pewno wystarczy na dłużej, dzięki czemu nie będzie konieczności kupowania plecaka co roku. Ostatnio bardzo modne są plecaki z diodami. Dzieci bardzo je lubią, ponieważ ładnie wyglądają, a dorośli dlatego, że zwiększają bezpieczeństwo dzieci ich kochanych.