Przejdź do treści

Łatwe zakładanie kolczyków

Kolczyki coraz częściej są pierwszym elementem biżuterii, który małe dziewczynki dostają w swoim życiu. Wiele kobiet w dorosłości nie może wyobrazić sobie siebie bez kolczyków, a ich zbiór w wielu przypadkach jest naprawdę duży i zróżnicowany. Kolczyki, które możemy zakupić u jubilera, charakteryzują się różnymi wielkościami, a także różnym typem mocowania, które jest ważne podczas zakładania danego produktu. Są jednak jedne kolczyki, które cieszą się największą popularnością.

Niewielkie kolczyki na sztyfty

srebrne kolczyki na sztyftyKiedy kupujemy kolczyki, które chcemy nosić, najczęściej zależy nam na tym, by możliwe było szybkie i bezproblemowe ich założenie, a jednocześnie, by kolczyki pozostawały na swoim miejscu, niezależnie od tego, co będziemy robić. Doskonale w takim przypadku sprawdzają się srebrne kolczyki na sztyfty, które ze względu na prostotę zakładania doskonale sprawdzają się nie tylko w przypadku osób dorosłych, ale również i dzieci. Najczęściej to właśnie kolczyki na sztyfty są pierwszymi, jakie otrzymuje dziecko, któremu przekłuto uszy. Srebrne kolczyki cieszą się dodatkowo bardzo dużą popularnością, ponieważ cechują się one dość uniwersalnym stylem wykonania, co sprawia, że będą pasowały właściwie do każdej karnacji skóry. Na rynku znajdziemy malutkie, ale również i większe kolczyki, które zdecydowanie bardziej zaznaczają się w naszym wyglądzie. Kolczyki srebrne realizowane są w różnych kształtach, dzięki czemu bez żadnego problemu na rynku znajdziemy produkty, które stylem wykonania będą pasowały do dziecka, ale również i takie, które sprawdzą się w przypadku osoby dorosłej. Ze względu na fakt, iż srebro stanowi doskonałą oprawę dla wielu różnych kamieni szlachetnych, w przypadku srebrnych kolczyków często wykorzystuje się kolorowe, niewielkich rozmiarów kamienie, które nadają produktom niezwykle eleganckiego i szykownego wyglądu.

Dzięki dostępności na rynku kolczyków, które realizowane są przy wykorzystaniu kamieni szlachetnych, produkty te znajdują swoje zastosowanie jako dodatki do pięknych, eleganckich stylizacji. Oczywiście, duża część asortymentu kolczyków srebrnych doskonale sprawdza się w przypadku codziennych stylizacji. Na pewno należy tutaj wymienić kolczyki realizowane w całości ze srebra, jak i te, do których ozdobienia i uzupełnienia wykorzystywane są różne cyrkonie.