Przejdź do treści

Lekki susz konopny

Wiele osób postawiło krzyżyk na marihuanie z racji tego, że zawierać może nawet kilkadziesiąt procent uzależniającego i dającego psychodeliczny haj, THC. Jednakże to duży błąd, albowiem medyczne jej odmiany nie mają w swoim składzie THC, a jeśli już to w ilościach śladowych. Natomiast mogą mieć kilkudziesięcio procentową zawartość dobroczynnego kannabidiolu (CBD).

Zakup wysokogatunkowego suszu CBD

wysokogatunkowy legalny susz konopnyOd zawsze wiadomo iż to, co pochodzi z natury może nas leczyć lub mieć dobroczynny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Niektórzy są nawet zdania, że na pewno są rośliny, dzięki którym można leczyć najcięższe choroby, ale po prostu do nich jeszcze nie dotarliśmy w drodze testowania pod tym kątem. Dlatego też warto zainteresować się medyczną marihuaną CBD, która jest w stu procentach naturalna. Każda jej odmiana pochodzi wyłącznie z ekologicznych upraw, gdzie stosowanie pestycydów, herbicydów, sztucznych nawozów i GMO nie wchodzi w rachubę. Dzięki temu mamy gwarancję, że trafia do nas produkt bezpieczny i najwyższej jakości. Nie musimy mieć też wątpliwości, co do stężenia CBD, albowiem jest ono potwierdzane przez instytuty przyznające atesty i certyfikaty. Wysokogatunkowy legalny susz konopny niczym nie różni się od zwykłej marihuany, toteż nawet osoba doświadczona może mieć kłopot z ich rozróżnieniem. Podobnie rzecz się ma ze stróżami prawa, którzy mogą przysporzyć nam sporo kłopotów jeśli spożywamy marihuanę CBD na wolnym powietrzu. W takim przypadku zawsze trzeba mieć na uwadze, by zatrzymać dowód zakupu i w razie jakiejkolwiek kontroli okazać go służbom. Oczywiście takie zdarzenia nie spotykają większości konsumentów, ale zawsze warto wiedzieć iż taka sytuacja zaistniała już niejednokrotnie. Medyczny susz niekoniecznie musi być palony, albowiem równie dobrze można poddać go procesowi odparowywania lub sporządzić zeń mocny napar.

Kannabidiol jest substancją unikalną, gdyż znajdziemy go tylko w konopiach. Jego najczystszą formę znajdziemy w suszu i w olejach konopnych, ale te, są o wiele droższe i mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych (za opakowanie zawierające 10 ml produktu!). Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na zakup suszu CBD, który jest tani, a przy tym działa równie efektywnie, jak droższe produkty konopne.