Przejdź do treści

Logo i nazwa firmy na długopisach

Żyjemy w takich czasach, w których nie wystarczy dobry produkt lub usługa. Klienci są coraz bardziej świadomi i uważnie wybierają kupowane produkty lub usługi, z których korzystają. Dlatego w pierwszej kolejności powinniśmy zbudować zaufanie potencjalnych klientów. To budowanie zaufania możemy utożsamić z budowaniem marki. Jest to żmudna praca, wymagająca dużo energii, ale ostatecznie bardzo się opłaca. Przedsiębiorcy mają więc przed sobą ważne wyzwania reklamowe, czego doświadczam na własnej skórze.

Długopisy jako reklama firmy

stylowe długopisy reklamowe z własnym nadrukiemOd dziecka chciałam być przedsiębiorcą. Pochodzę z rodziny, w której nigdy nie pracowało się etacie, tylko działało na własny rachunek. I z takim obrazem weszłam w dorosłe życie. Kilka late temu, po paru latach przepracowanych u kogoś, otworzyła, w końcu własną firmę usługową. Plany były naprawdę ambitne, ale życie je zweryfikowało i do mojego celu muszą dochodzić krok po kroku. Taka droga jest nawet ciekawsza. Obecnie jestem na etapie tworzenia strategii dotyczącej budowania marki. Jednym z pomysłów, jakie wpadły mi do głowy, było stworzenie darmowych gadżetów dla każdego, kto odwiedzi moje biuro. Zamówiłam więc stylowe długopisy reklamowe z własnym nadrukiem w hurtowej ilości. Wybrałam taki model długopisu, który nie tylko elegancko wygląda, ale też jest bardzo trwały. Długopisy z nazwą firmy i logo należą do najbardziej praktycznych gadżetów. W końcu każdy używa długopisu i często jest to taki produkt, który jest bardzo potrzebny. Długopis można wrzucić do torebki i mieć go zawsze przy sobie. Jest to więc taka przenośna forma reklamy, które spodoba się każdemu. Z reklamowych długopisu korzystamy też w pracy, przez co jesteśmy bardziej wiarygodni. Takie długopisy sprawdzają się szczególnie w tych firmach, w których sprzedażą zajmują się handlowcy. Wypisywanie umów własnymi długopisami wygląda naprawdę profesjonalnie.

Z racji tego, że obecnie prowadzę własną firmę, postanowiłam dużo energii włożyć w zbudowanie swojej marki. Zaczęłam od zamówienia gadżetów reklamowych, na których znalazło się logo i nazwa mojej firmy. Długo zastanawiałam się nad tym, jaki rodzaj reklamowego produktu byłby najlepszy i ostatecznie ustaliłam, że idealnie sprawdzą się w moim przypadku długopisy, takie wysokiej jakości, żeby wyglądały profesjonalnie.