Przejdź do treści

Musiałem pilnie wymienić matrycę w swoim laptopie

Nigdzie nie ruszam się bez swojego laptopa. Codziennie wykorzystuję go do pracy, ale służy mi również prywatnie – do oglądania filmów i seriali. No i oczywiście czasem znajdę chwilę na to, żeby pograć na nim w swoją ulubioną grę piłkarską. Swojego laptopa kupiłem cztery lata temu i kosztował sporo pieniędzy, ale sprzęt jest naprawdę mocny i konkurencyjny względem urządzeń, które można kupić dzisiaj w sklepach. Wszystko działa jak należy, ale matrycę musiałem ostatnio wymienić na nową.

Matrycę wymieniłem w profesjonalnym serwisie

profesjonalna wymiana matrycy w laptopie w WarszawieMój laptop, odkąd go kupiłem, działa doskonale. Jest szybki i bardzo mocny a wszystkie gry i programy działają bez zawieszania się. Musiałem kupić porządny sprzęt, bo nie wytrzymałbym sytuacji, w której laptop mógłby mi się zawiesić w trakcie pracy lub oglądania telewizji online. Niestety, ale pewnego dnia najzwyczajniej w świecie brakło mi ostrożności. Gdy chciałem spakować laptopa do teczki to niefortunnie go upuściłem. Upadł tak pechowo, że ekran uderzył prosto w żeberka kaloryfera. No i chyba każdy się domyśla co się stało z matrycą. Na szczęście nie rozsypała się na tysiące drobnych kawałków, ale do pracy to już się nie nadawała. A oglądanie filmów tym bardziej nie było już możliwe, bo na pękniętym ekranie żaden film nie wygląda dobrze. Na szczęście doskonale wiedziałem w którym serwisie oferowana jest profesjonalna wymiana matrycy w laptopie w Warszawie i od razu w tym samym dniu wybrałem się tam ze swoim laptopem. Na całe szczęście to niefortunne zdarzenie miało miejsce rano, więc w serwisie byłem zaraz po jego otwarciu. Musiałem zostawić im mój super sprzęt na jeden dzień, ale muszę przyznać, że naprawa i tak trwała bardzo krótko. Na drugi dzień popołudniu mój laptop był już naprawiony. Byłem pod wrażeniem, bo laptop wyglądał jak nowy. Po pęknięciu ekranu nie było nawet śladu.

Teraz jestem o wiele bardziej ostrożny i uważam, żeby laptopa nie upuścić. Kilkaset złotych wydane na wymianę ekranu w laptopie to i tak całkiem niewiele, ale jest to jednak nauczka na przyszłość. Poza samym wydatkiem uświadomiłem sobie również, że dwa dni bez dostępu do komputera w dzisiejszych czasach to prawdziwe wyzwanie. Na szczęście znam serwis, który matryce wymienia bardzo sprawnie i naprawdę niedrogo.