Przejdź do treści

Na czym polegają międzynarodowe transporty w Gdańsku?

Prowadzę firmę, która od wielu lat zajmuje się transportami do Europy. Moimi klientami są najczęściej firmy z Ukrainy, dlatego niezmiernie ważne jest, by kierowcy byli odpowiednio przygotowani na różne sytuacje, które mogą się pojawić na drodze. Nie ukrywam, że jest to praca pełna wrażeń. Rynek ukraiński działa bardzo prężnie.

Międzynarodowy transport w Gdańsku to dobry biznes

międzynarodowe transporty gdańskNie da się ukryć, że wiele wyrobów trafia stamtąd do zachodniej Europy. Dlatego międzynarodowe transporty gdańsk cieszą się coraz większą popularnością. Moja firma zajmuje się przede wszystkim przewożeniem towarów do Szwecji i Danii. Pozyskanie klientów z Ukrainy było dla mnie możliwe ze względu na pochodzenie mojej małżonki. Jest ona Ukrainką, która przyjechała do Polski na studia. Jej możliwości językowe pozwoliły mi pozyskać klientów na wyłączność. Nie da się ukryć, że usługi te są niszą jeśli chodzi o międzynarodowe transporty gdańsk. Dlatego właśnie posiadam sztab sprawdzonych pracowników. Wymogiem koniecznym jest, by moi kierowcy znali języki. Musi to być język angielski, ale kluczowe jest też, by umieli porozumieć się w języku ukraińskim lub po rosyjsku. Jako, że działalność mojej firmy w dużej mierze opiera się na frachcie, toteż stawiam wysoką poprzeczkę moim spedytorom. Muszą być oni przygotowani na różne sytuacje, dlatego cały czas są pod telefonem. Dobre międzynarodowe transporty gdańsk to praca w nocy, często poza godzinami pobytu w biurze.

Każdy spedytor posiada komputer służbowy i komórkę. Oczywiście, otrzymują sowite wynagrodzenie za swoje zaangażowanie. Wiem, że jest to niezmiernie ważne dla każdego pracownika, by mieć odpowiednią pensję. Zwłaszcza, że pracy nie brakuje, a często zdarzają się sytuacje nieplanowane, które wymagają niestandardowych metod działania.