Przejdź do treści

Najprostszy sposób na sprzedaż nieruchomości

Na rynku nieruchomości w ciągu ostatnich miesięcy bardzo dużo się dzieje. Domy i mieszkania na rynku pierwotnym sprzedają się jak świeże bułeczki. Dużym zainteresowaniem cieszą się również nieruchomości na rynku wtórnym, a ceny domów i mieszkań wystrzeliły w ostatnim czasie w górę. Jeśli do tego dołożymy jeszcze tysiące budowanych indywidualnie domów to mamy pełny obraz tego jak obecnie wygląda rynek nieruchomości w naszym kraju.

Nieruchomość najlepiej sprzedać przez biuro

rekomendowane biuro nieruchomości - KatowiceMimo bardzo dobrej koniunktury na rynku wtórnym do sprzedaży swojej nieruchomości warto podejść rozsądnie i z głową. Sprzedaż domu lub mieszkania na własną rękę nie ma dzisiaj większego sensu, bo żaden kupujący nie szuka ogłoszeń prywatnych a tylko tych, które wystawione są przez biura nieruchomości. Wszystko dlatego, że transakcja z pośrednictwem biura jest dla kupujących po prostu bezpieczna. I dlatego właśnie do sprzedaży nieruchomości warto wynająć rekomendowane biuro nieruchomości – Katowice są najlepszym przykładem miasta, w którym nieruchomości sprzedają się tylko i wyłącznie w ten sposób. Skorzystanie z usług biura nieruchomości to tak naprawdę jedyna rozsądna decyzja dla sprzedającego. Zabezpieczamy w ten sposób swoją transakcję i jednocześnie gwarantujemy jej bezpieczeństwo osobom zainteresowanym kupnem naszej nieruchomości. Większość biur nieruchomości stosuje politykę braku prowizji od kupującego – to jeszcze bardziej zachęca kupujących do skorzystania z pomocy profesjonalnych agentów nieruchomości. Skorzystanie z usług biura nieruchomości zwiększa kilkukrotnie szanse na sprzedaż domu czy mieszkania. Profesjonalne agencje nieruchomości dysponują tak potężnymi narzędziami marketingowymi, że nieruchomości sprzedają się praktycznie same. A niewielka prowizja dla biura jest niczym w porównaniu do tego, jakie osiągniemy z takiego pośrednictwa korzyści.

Tylko w samych Katowicach działa kilkadziesiąt profesjonalnych i rekomendowanych biur nieruchomości pośredniczących w transakcjach kupna i sprzedaży. Pośrednictwo biura jest dzisiaj gwarancją bezpieczeństwa dla obydwóch stron biorących udział w transakcji. Dla sprzedającego są to ogromne szanse na uzyskanie wysokiej ceny za swoją nieruchomość. Dla kupującego to pewność, że znajdzie ofertę nieruchomości najlepiej dopasowaną do swoich oczekiwań.