Przejdź do treści

Nowoczesne biura w Bydgoszczy czekają na najemców

 

Większość firm działających stacjonarnie do swojego działania potrzebuje pomieszczeń, które określane są najczęściej mianem biura. Posiadanie własnego biura to bardzo dumne słowo, które oczywiście nie zawsze odzwierciedla to jak wygląda stan realny. Ciągle można spotkać stare budynki, które tylko lekko odświeżono i nazywa się je biurowcami. Na szczęście na ambitnych przedsiębiorców czekają prawdziwie nowoczesne biura wyposażone według najwyższych standardów.

Za ile można wynająć nowoczesne biuro?

biura do wynajęcia w bydgoszczy z alarmemWszystkie powierzchnie biurowe oferowane do wynajęcia mają oczywiście swoją cenę. Cenę kształtuje rynek, a więc prawa popytu i podaży. Im mniej chętnych na wynajem nowoczesnych biur tym niższa cena za ich wynajęcie. A w przypadku nieruchomości biurowych podaż znacząco przewyższa popyt. Zatem teoretycznie ceny najmu nowoczesnych biur nie powinny być wysokie. I tak to też wygląda w praktyce. Jeśli spojrzymy na biura do wynajęcia w Bydgoszczy z alarmem to możemy zauważyć, że ładnie urządzone niewielkie powierzchnie wynajmiemy już za kilkaset złotych miesięcznie. Im większe biuro tym większy czynsz – to rzecz oczywista. Małe biuro to idealne rozwiązanie dla jednoosobowej działalności albo kilku osób pracujących wspólnie w jednej firmie. Biura o niewielkiej powierzchni to najczęściej spotykana oferta nieruchomości do wynajęcia w dużych i nowoczesnych biurowcach. Jeśli ktoś potrzebuje wynająć większą powierzchnię biurową to w tym przypadku ceny zazwyczaj negocjuje się indywidualnie. Trudno w tym przypadku określić cenę najmu, ale można się spodziewać kosztów kilkudziesięciu złotych za metr kwadratowy. Jeśli weźmiemy jako przykład biuro o powierzchni stu metrów kwadratowych po trzydzieści złotych za metr to będzie to naprawdę maksymalnie tania oferta najmu. Jest to jednak cena, którą da się wynegocjować, ale dotyczy wynajmu biura w niezbyt ciekawej lokalizacji.

Nowoczesne pomieszczenia do adaptacji pod biuro czekają na najemców. Wystarczy jedynie przeszukać oferty nieruchomości biurowych. Z łatwością znajdziemy niewielkie biuro w Bydgoszczy za kilkaset złotych miesięcznie. Będzie to nowoczesne biuro wyposażone w systemy alarmowe a nawet monitoring. Jeśli na wynajmie chce się zaoszczędzić więcej to można poszukać czegoś w lokalizacjach dalszych od centrum.