Przejdź do treści

Nowoczesne rowery firmy Romet

Wiele osób dba o linie, zdrowo się odżywia, a przy tym uprawia jakieś sporty. Bieganie, siłownia, fitnes oraz jazda na rowerze to chyba najbardziej popularne sposoby dbania o kondycję. Do jazdy na rowerze trzeba mieć dobrze dobrany sprzęt. W zależności od preferencji można wybierać w niezliczonej ilości nowoczesnych rowerów. Do takich napewno zaliczyć można rower marki Romet Wagant 2 w przystępnej cenie.

Zalety rowerów Romet serii Wagant 2

romet wagant 2Będąc przed zakupem roweru musimy zasięgnąć opinii dobrego sprzedawcy w sklepie rowerowym bądź poczytać opinie na internecie o rowerach, które nas interesują. Jeśli szukamy roweru, na którym jazda to czysta przyjemność to możemy zakupić rower Romet Wagant 2. Półka cenowa waha się w przedziale 1200-1500 złotych. Model  jest przeznaczony do użytkowania przez panów, wyposażony jest w najlepszej klasy przerzutki Shimano. Napęd 3×7. Każdy z nich ma wbudowane najlepszej jakości tarcze hamulcowe. Model ten można zakupić z dodatkowym oświetleniem, błotnikami i bagażnikiem. Rama roweru zrobiona jest z trwałego aluminium w technologii Al6061. Dzięki takiej ramie cala konstrukcja jest bardzo mocna i wytrzymała. Dodatkowo konstrukcja roweru Romet Wagant 2 jest tak zbudowana, że podczas jazdy przyjmuje się dość prostą i wygodną pozycję. Ponad to dla wygodnej jazdy zamontowano najlepszej klasy amortyzatory przednie oraz tylne. W rowerze damskim oraz męskim zastosowano najlepszej klasy siodełka. Piankowe wypełnienie i syntetyczne pokrycie sprawiają, że jazda na rowerze może być przyjemna nawet kilka godzin. Długie dystanse nie będą uciążliwe dzięki miękkim siodełkom. Cały rower o kołach cali 28 waży zaledwie 17 kg więc nie jest za ciężki i lekko się go prowadzi. Najlepsze modele z 2020 roku są już dostępne w dobrych sklepach rowerowych i sportowych.

Marka Romet znana jest z bardzo dobrej jakości rowerów zarówno dla panów i pań. Ładne zwory i kolory, a przy tym najlepszej jakości przerzutki i hamulce przyciągają najbardziej wymagających klientów. Jazda przyjemna na rowerze jest najważniejsza. Jeśli robimy długie dystanse rower musi mieć odpowiednie oświetlenie a takie właśnie ma Romet  Wagant 2. Do tego bardzo atrakcyjna cena jak za taką świetną jakość, powoduje zainteresowanie wśród osób szukających nowego roweru.