Przejdź do treści

Oryginalny pomysł na prezent

 

Wybór ciekawego i trafionego prezentu od dawna nie należał do najłatwiejszych zadań, ponieważ za każdym razem zależy nam, by prezent spodobał się osobie obdarowanej oraz wywołał radość i szczery uśmiech po jego otrzymaniu. Będzie jeszcze ciekawiej, jeżeli wręczony upominek stanie się również interesującą pamiątką dla solenizanta, który sprawi, że po latach z pełnym wzruszeniem powrócą miłe wspomnienia. Na co, więc najlepiej się zdecydować?

Gdzie szukać ciekawego prezentu?

karykatura na prezentPodczas wyboru prezentów powinniśmy pamiętać o kilku ważnych zasadach, a dokładnie należy zwrócić uwagę, na jaką okazję szukamy upominku, ponieważ za każdym razem będzie się on od siebie różnił. W zależności czy to będą urodziny, ślub, parapetówka, święta czy wieczór panieński to jak wiadomo, nie każdy prezent jest odpowiedni na każdą okazję. A jakby jednak znaleźć coś bardzo uniwersalnego, co spełni funkcję prezentu może nie na wszystkich, ale jednak na większości uroczystościach? Oryginalnym i bardzo popularnym prezentem jest nic innego jak świetna karykatura na prezent. Do wykonania potrzebne będzie wyraźne zdjęcie twarzy osoby lub kilku osób, które umieścić na portrecie. To od nas zależy czy zdecydujemy się na karykaturę czarno – białą czy lepiej w kolorowych barwach, można dopasować do gustu i aranżacji domu obdarowanych, jeżeli oczywiście znamy ich bardzo dobrze. Gdzie można zamówić karykaturę? Otóż na wielu stronach internetowych można z łatwością znaleźć osoby prywatne, jak i firmy, które zajmują się rysowaniem takich właśnie zabawnych dzieł sztuki. Czas realizacji zamówienia nie należy do najdłuższych i zazwyczaj jest to kilka dni łącznie z wysyłką pod wskazany adres. Cena usługi będzie zależna od formatu, podłoża do malowania oraz rodzaju wybranej techniki, jaką ma być wykonana (karykatura portretowa, o lekkim zniekształceniu – komiksowa lub zwyczajna karykatura twarzy).

W ciągu całego roku okazji na wręczenie prezentu dla bliskich jest mnóstwo, dlatego też pomysły czasem mogą się nam po prostu skończyć. Karykatura jest uniwersalną opcją oryginalnego prezentu niemal dla każdego i na każdą okazję. Z pewnością osoby obdarowane spoglądając na zabawny portret, zawsze z uśmiechem na twarzy, wspomną autora tak szczególnego prezentu, a powieszona na ścianie będzie wspaniałą ozdobą pomieszczenia.