Przejdź do treści

Pamiątkowe sesje fotograficzne

 

Bardzo długo czekaliśmy na narodziny naszego maluszka. Już niemalże straciliśmy nadzieję na to, że będziemy mieć dziecko urodzone w s naturalny i zaczynaliśmy zastanawiać się nad różnymi procedurami medycznymi oraz adopcja. Tak bardzo pragnęliśmy mieć dziecka, Na szczęście w momencie, kiedy niemalże całkiem straciliśmy nadzieję, okazało się, że jestem w ciąży. To było dla nas ogromne szczęście.

Piękna sesja zdjęciowa noworodka

fotografia noworodkowa w bydgoszczyKiedy nasz maluszek pojawił się w końcu na świecie, nie mogliśmy się nim nacieszyć. Chcieliśmy, aby miał wszystko, co najlepsze, chcieliśmy nieba mu uchylić. Zawsze marzyłam o pięknej sesji zdjęciowej maluszka, zanim jeszcze była w ciąży wyobrażałam sobie moje dziecko na takich zdjęciach. kiedy więc maluszek pojawił się na świecie, niemal od razu postanowiłam umówić taką sesję. Podobno najlepiej jest ją zorganizować w pierwszym miesiącu życia dziecka, dziecko wtedy głównie śpi i łatwo jest ułożyć je do zdjęć. Musiałam w tym celu znaleźć dobrego fotografika, doświadczonego w pracy z tak małymi dziećmi, a jednocześnie robiącego piękne zdjęcia. Fotografia noworodkowa w Bydgoszczy jest całkiem popularna, jednak fotografik fotografikowi nierówny. Długo przeglądałam portfolio różnych fotografików, aż w końcu zdecydowałam się usługi bardzo miłej pani fotograf. Jej zdjęcie bardzo mi się spodobały, były najbardziej oryginalne i po prostu najbardziej do mnie przemówiły. Pani fotograf zjawiła się u nas w domu z masą sprzętu i zrobiła w bardzo szybkim czasie mojemu maleństwo masę zdjęć. Od razu było widać, ze posiada duże doświadczenie w pracy z rak małymi dziećmi. Po sesji po obrobieniu zdjęć przesłała je do mnie, abym zdecydowała, które będziemy drukować. W ofercie bowiem  był wydruk dwudziestu zdjęć i przygotowanie ich w formie pięknego albumu, a do tego komplet wszystkich zdjęć z sesji w formie elektronicznej.

Bardzo jestem zadowolona z sesji, zdjęcia wszyły przepiękne. Uważam, że jest to naprawdę cudowna pamiątka i polecam wykonanie takiej sesji wszystkim świeżo upieczonym rodzicom. Wasze dziecko na pewno będzie wam wdzięczne za piękny album ze zdjęciami, na których uwiecznione są pierwsze chwile jego życia, Koszt takiej sesji zależy od klasy fotografika, ale raczej nie należy do najniższych. Jednak na pewno warto taką sesję wykonać.

Po więcej informacji wejdź na: https://www.monikabunkowska.pl/.