Przejdź do treści

Pieluchy wielokrotnego użytku dla dzieci

Każda wyprawka niemowlęca zawiera bardzo dużo rzeczy. Nie wszystkie się przydadzą lecz jeśli oczekujemy pierwszego dziecka to jeszcze nie mamy doświadczenia. Jednakże są takie produkty i rzeczy, bez których na pewno byłoby nam ciężko. Do nich należą pieluchy tetrowe oraz flanelowe. Możemy je kupić praktycznie w każdym markecie ogólnospożywczym oraz w sklepach z artykułami dla dzieci.

Flanelowe i tetrowe pieluchy

flanelowe pieluchy dla dzieciBardzo często rodzice słyszą od swoich dziadków czy także rodziców, że mają zakupić dla swojego jeszcze nienarodzonego dziecka pieluchy wielorazowego użytku. Są to takie pieluchy, które po prostu możemy prać w Detergent ach dla dzieci i używać kilka razy. Z pewnością do takich pieluch zaliczymy flanelowe pieluchy dla dzieci. Są one bardzo miękkie oraz funkcjonalny. Oczywiście mamy, które wolą pieluchy jednorazowe mogą z takich korzystać, a flanelowe używać do zupełnie innych celów. Taką pieluszką bardzo często mamy przykrywają dziecko podczas no, przyda się ona także podczas kąpieli by okryć delikatnie dziecko lub nawet umyć taką pieluszką. Cena za pieluszkę to koszt około 5 zł. Zatem nie jest on w ogóle wygórowany. Takich Pieluszek mamy kilka rodzajów oraz kolorów. Są oczywiście neutralny np. jasno szare w białe gwiazdki, ale są także charakterystyczne różowe oraz niebieskie.

Bardzo często rodzice zastanawiają się co tak naprawdę potrzebne jest do wyprawki niemowlęcej. Na pewno przydadzą się ubranka wysokogatunkowej bawełny oraz pieluszki jednorazowe lub wielokrotnego użytku. Te drugie to zazwyczaj pieluszki flanelowe lub tetrowe. Warto od razu kupić kilka sztuk takich pieluch ponieważ można je oczywiście prać, a bardzo często z nich korzystamy. Oczywiście takie pieluchy można także prasować co jest dla dzieci bardzo wskazane.