Przejdź do treści

Pierścionki wykonane z drewna

Jeżeli chcemy, aby nasza biżuteria ślubna była bardzo unikatowa to obrączki wykonane z drewna powinny nas bardzo zainteresować. To biżuteria tworzona z ogromną pasją, gdyż jej wytwarzanie nie jest krótkim czasem, a wręcz jest bardzo czasochłonne, a efekty końcowe są różne, ponieważ efekt końcowy zależy od ogromu rzeczy. Warto zainteresować się takim produktem, ponieważ będzie dla nas cudowną pamiątką tak pięknego dnia jak dzień naszych zaślubin. 

Drewniany pierścionek stworzony z pasją

drewniane pierścionkiNa rynku sprzedażowym mamy wiele ciekawych przedmiotów, które nas przyciągają. Bardzo często w kręgu naszego zainteresowania są obrączki ślubne. Istotą obrączek jest to, iż nie maja one początku ani końca w związku z ich okrągłym kształtem. Przez to zakładamy takie pierścienie w dniu naszego ślubu. Warto zwrócić uwagę również na drewniane pierścionki, ponieważ są bardzo urokliwym wyborem na obrączki. Mimo to stworzenie jednej pary pierścionków jest pracą czasochłonną i wymagającą od twórcy dużo cierpliwości oraz pasji. Ten typ biżuterii pozostanie z nami mimo to na bardzo długi czas. Warto zainteresować się samym procesem twórczym, który zaczyna się wiele miesięcy szybciej. Wpierw należy dobrać patyki, które schną kilka miesięcy, a im więcej żywicy w drewnie tym ten proces dłuższy. Po wyschnięciu drewno tnie się na plastry, szlifuje i impregnuje. Potem należy stworzyć pierścień. Taki produkt jest bardzo oryginalny i niepowtarzalny, gdyż są to kompozycje nie do podrobienia. Każdy kawałek drewna ma  unikalny rysunek i nieco inny kolor, w związku z tym nigdy nie znajdziemy dwóch takich samych pierścionków. To też perfekcyjny wybór dla alergików, gdyż drewno jest w pełni naturalne w przeciwieństwie do metali szlachetnych. Noszenie takiej biżuterii to jestprawdziwa przyjemność bez obawy o uczulenia i inne problemy.

Doskonałym pomysłem na obrączki ślubne są te wykonane z drewna. To wszystko dlatego, iż nie uczulają osoby noszącej jak metale szlachetne, a przy okazji są unikatowe. Sam proces ich tworzenia jest dosyć czasochłonny, przez to doceniamy ten wyrób jeszcze bardziej. To będzie dla nas rewelacyjna pamiątka dnia naszego ślubu, dlatego warto decydować się na drewniane pierścionki. Będziemy na pewno bardzo zadowoleni z naszego wyboru.