Przejdź do treści

Plamoodporne obrusy w restauracji

Kiedy mama przekazała mi swoją restaurację, to początkowo obawiałem się, że nie dam rady. Z czasem jednak zrozumiałem jak to wszystko funkcjonuje i poradziłem sobie doskonale. Byłem po dwóch latach samodzielnym właścicielem dobrze prosperującej restauracji. 

Zainwestowanie w białe obrusy plamoodporne do restauracji 

obrus biały plamoodpornyZdecydowałem się na zmianę wystroju, ponieważ jak do tej pory wydawało mi się, że sala była zdecydowanie za ciemna. Wiedziałem też, że nie potrzebowałem zbyt dużego nakładu finansowego, ponieważ wystarczył drobiazg w postaci jasnych obrusów na stolikach. Najlepiej sprawdzał się w każdej restauracji obrus biały plamoodporny i na takie rozwiązanie właśnie postawiłem. Odwiedziłem hurtownię, w której moja mama zawsze robiła zakupy. Było tam tanio a produkty były na prawdę świetnej jakości. Wybrałem proste obrusy bez wzorów, ponieważ takie podobały mi się najbardziej i co ważne, pasowały w restauracji. W sali stało dwanaście stolików, ale ja kupiłem trzydzieści obrusów. Mama uczyła mnie zawsze, że trzeba mieć produkty w zapasie. Klienci nie raz rozlali jakąś zupę i zabrudzili stolik. Musiałem być przygotowany na każdą ewentualność. Zaraz po powrocie wymieniłem obrusy na wszystkich stolikach i w sali od razy zrobiło się o wiele jaśniej i przyjemniej. Taki dokładnie efekt chciałem uzyskać. Niewiele było trzeba a wydatek, który poniosłem w związku z tymi zmianami wcale nie nadszarpnął mojego budżetu. Byłem z siebie bardzo zadowolony i pochwaliłem się od razu mamie. 

Moją matkę cieszył fakt, że ze wszystkim tak doskonale sobie radziłem. Wcale mi nie pomagała, ale ja chętnie ją informowałem na bieżąco o wszystkim. W końcu kiedyś to była jej restauracja i chciałem, żeby miała pewność, iż oddala ją w odpowiedzialne ręce.