Przejdź do treści

Pojazdy z akumulatorem dla dzieci

Każdy kto ma dziecko niejednokrotnie słyszał prośbę o autko, które samo jeździ. Bez względu na to czy mamy syna czy dziewczynkę. Marzenie to oczywiście w łatwy sposób spełnić bo takie elektryczne samochody lub motorki można zakupić w każdym lepiej zaopatrzonym sklepie z zabawkami lub sklepach internetowych. Największą popularnością cieszą się zdecydowanie licencjonowane pojazdy.

Polecane autka na akumulator

ładny jeździk na akumulatorPrzede wszystkim autka oraz motory na akumulator muszą być bezpieczne. Zazwyczaj na opakowaniach z każdej zabawki widnieje informacja dla jakiego wieku jest taka zabawka odpowiednia. Dlatego ładny jeździk na akumulator powinien być także dobrany odpowiednio do wieku. Zazwyczaj są to samochody przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia. Większości z nich ma silnik oraz dwa akumulatory, które w pełni naładowane utrzymują pojazd w ruchu nawet do 2 godzin. Jest to czas w zupełności wystaczający by zaspokoić potrzebę dziecka na zabawę. Drzwi powinny być otwierane co w znaczny sposób ułatwia wysiadanie i wsiadanie do pojazdu. Każde dziecko powinno w takim samochodzie zapinać pasy bezpieczeństwa o co dbać musi rodzic. Koła z pianki Eva są podgumowane dziki czemu nie ślizgają się na płaskiej powierzchni. Do tego każdy samochód lepiej wyposażony ma otwierany bagażnik, a nie które z nich także atrapy lusterek. Lepsze samochody mają także wbudowane różne melodie imitujące radio samochodowe oraz klakson. Dzieci ruszają po naciśnięciu pedała gazu, który nie powoduje gwałtownych ruchów. Tak samo hamowanie następuje za pomocą zwolnienia tego samego pedału i również jest to powolne hamowanie. Dla dzieci dużą atrakcją są także otwierane bagażniki i klapa z przodu. W bagażniku często przewożą swoje ulubione zabawki.

Dziecko marzące o fajnym samochodzie z pewnością musi poczekać na jakaś większą okazje jak urodziny czy Święta Bożego Narodzenia. Auto elektryczne z silnikiem to koszt nawet 500-1000 złotych zatem nie są to najtańsze zabawki. Jednakże z pewnością posłużą one nie jednemu lecz większej ilości dzieci. Czasami można znaleźć bardzo fajną ofertę na takie auta akumulatorowe. Szczególnie po sezonie czyli po wakacjach i można znaleźć atrakcyjniejsze ceny na takie samochody. Oczywiście jeśli są to dzieci użytkują takie w domu też zdecydowanie częście jednak zabierają je ze sobą na spacer na zewnątrz.