Przejdź do treści

Popularne lajki na insta

Popularność zdobywa się na różne sposoby. Czasem trzeba czegoś dokonać, komuś pomóc lub wywołać skandal żeby zaistnieć wśród szerszego grona osób. Jednak w Internecie są nieco inne zasady i wystarczy mieć dużo serduszek.

Jak zdobyć polubienia na instagramie? 

like na instaProwadzenie konta na portalu społecznościowym nie jest trudne, ale żeby móc na nim zarabiać, trzeba się już nieco napracować. Przede wszystkim liczy się ilość wyświetleń profilu i osób obserwujących. Wszystko zaczyna się od lajków, które pozostawiają pod zdjęciami osoby odwiedzające profil. Jednak żeby tak mogło być, muszą zainteresowane tematyką profilu i samym zdjęciem, zatem trzeba prowadzić interesującą tematykę. Instagram opiera się na zdjęciach  które mają przyciągać uwagę i zachęcać użytkowników portalu do ich polubienia czy skomentowana. Ważny jest każdy like na insta, bo wpływa na popularność profilu. Jest to ważne, gdyż wyszukiwarka na instagramie wyświetla zdjęcia na podstawie popularności, które buduje się poprzez ilość serduszek. Ludzie chętnie lajkują zdjęcia dobrej jakości, które przedstawiają niemalże idealny świat, dlatego też takich jest najwięcej. Nie mniej jednak, to nie wszystko co trzeba zrobić, aby zwiększyć ilość polubień na instagramie. Ważne są właściwie dobrane tematycznie hasztagi w opisie, które również wpływają na pozycjonowanie danego zdjęcia. Na pewno znacznie łatwiejszym sposobem na serduszka jest ich kupienie na specjalnej platformie, która poza polubieniami, sprzedaje także obserwatorów.

Konta na instagramie, które mają po kilka milionów obserwujących osób, przeważnie zdobywają kilkaset polubień za każde dodane zdjęcie. Taki profil z pewnością zarabia na właściciela, gdyż dla reklamodawców jest on świetnym miejscem do lokowania swojego produktu.