Przejdź do treści

Poszukiwania eleganckich zaproszeń ślubnych

Od wielu lat miałam jednego chłopaka. W końcu zdecydowaliśmy się pobrać. Nie planowaliśmy dużej uroczystości ani hucznego wesela. Chcieliśmy zaprosić tylko najbliższe nam osoby. Ale nawet dla tych kilkunastu osób potrzebowaliśmy zaproszeń. Zależało nam na tym, aby były one bardzo eleganckie i oddawały swoim wyglądem powagę tej uroczystości. Po ich zakup udaliśmy się do sklepu z akcesoriami ślubnymi. Znaleźliśmy tam bardzo duży wybór tego typu produktów. Nie mogliśmy się zdecydować co wybrać.

Kupno eleganckich i oryginalnych zaproszeń na ślub

polecane eleganckie zaproszenia ślubnePonieważ bardzo długo staliśmy przy półkach, gdzie zaproszenia zostały wyeksponowane, w końcu podeszła do nas sprzedawczyni i zapytała, czy może nam w czymś pomóc. Powiedzieliśmy, czego potrzebujemy. Od razu pokazała nam polecane eleganckie zaproszenia ślubne. Dowiedzieliśmy się od niej, że jest to wzór bardzo często wybierany przez przyszłe pary młode, ponieważ można je indywidualnie spersonalizować. W zasadzie, te zaproszenia faktycznie były bardzo ładne. Mnie najbardziej spodobało się to, że można było samodzielnie wybrać czcionkę i krój liter, którymi będzie wypisane zaproszenie. W środku znajdowało się miejsca na nasze zdjęcie. Z wierzchniej strony znajdowało się wygrawerowane, czerwone serce na którym można było napisać nasze imiona, datę ślubu lub jakikolwiek inny napis, którego byśmy sobie zażyczyli. Nad sercem przypięta była delikatna kokarda, która świetnie komponowała się z całością. Dla mojego narzeczonego najważniejsze było to, że zaproszenie było wykonane na błyszczącym, kredowym papierze. Zyskiwało dzięki temu eleganckiego wyglądu, a przy tym było trwałe i wytrzymałe. Zapytałam się sprzedawczyni, jaki jest koszt jednej sztuki takiego zaproszenia. Okazało się, że zależy to od sumy zaproszeń, jakie zamawiamy. My, musieliśmy zakupić ledwie kilkanaście sztuk, ale nawet przy tak małej ilości cena od sztuki była przystępna.

Zamówiliśmy takie zaproszenia i już wkrótce mogliśmy je odebrać. Bardzo nam się one spodobały. Były naprawdę elegancko wykonane i zapakowane w solidną, kremową kopertę, która dodatkowo była dopasowana kolorem do tła zaproszenia. Wszystkim gościom zaproszonym na ślub taka forma zaproszenia. Dla nas z kolei była to również forma pamiątki. Jestem bardzo zadowolona.