Przejdź do treści

Potrzebowałam sprzedać mieszkanie w Trójmieście

Kiedyś w przypływie studenckiej nierozsądności kupiłam sobie małe mieszkanie w Trójmieście. To był tylko jeden pokój. Byłam wtedy pewna, że będę freakiem i nigdy nie wyjdę za mąż. Teraz miałam już męża i dziecko w drodze. Jednopokojowe mieszkanie było dla nas zdecydowanie za małe. Zdecydowaliśmy się je sprzedać i kupić coś większego. Potrzebowaliśmy najpierw sprzedać to mieszkanie, ponieważ cena za jego sprzedaż byłaby naszym wkładem własnym do kredytu hipotecznego.

Wystawiłam ofertę o mieszkaniu na sprzedaż

małe mieszkanie na sprzedaż - trójmiastoPostanowiliśmy z mężem sprzedać moje mieszkanie, bez pośredników w postaci agencji nieruchomości. Stwierdziliśmy, że najlepiej będzie napisać ogłoszenie na portalu o nieruchomościach w naszym regionie. Napisałam takie ogłoszenie i zatytułowałam je: małe mieszkanie na sprzedaż – trójmiasto. W treści ogłoszenia napisałam, że mieszkanie jest jednopokojowe, ale posiada sporą łazienkę oraz widną kuchnię. Zaproponowałam cenę do negocjacji, a także dodałam kilka zdjęć z wnętrza mieszkania. Nie zapomniałam dodać również tego, że mieszkanie znajduje się w samym centrum Trojmiasta, blisko morza. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana ze wszystkimi miastami trójmiasta. Zachęciłam tym, że kamienica w której się znajduje mieszkanie jest wyremontowana i posiada bardzo niski czynsz. Sąsiedztwo także jest bardzo miłe i spokojne. Już wkrótce zaczęły napływać do nas pierwsze oferty kupna. Kilka osób nawet zdecydowała się obejrzeć mieszkanie. Szybko znaleźliśmy na niego odpowiedniego kupca, który był w stanie od ręki zapłacić nam dobrą cenę za takie małe mieszkanie. Od razu podpisaliśmy z nim umowę przedwstępną i dostaliśmy zaliczkę. Wkrótce mogliśmy zacząć załatwiać sprawy administracyjne i notarialne, a także rozejrzeć się za odpowiednim, większym mieszkaniem dla nas. Byliśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się tak szybko ubić interes.

Internet okazał się bardzo dobrym miejscem na sprzedaż mieszkania, a także na kupno innego. Obecnie jest dostępnych wiele takich ofert sprzedażowy na terenie trójmiasta. Nieruchomości są obecnie bardzo dobrą inwestycją, ponieważ ich cena cały czas wzrasta. A poza tym dużo osób inwestuje teraz w trójmiasto, gdyż jest to niezwykle popularna okolica zarówno jeśli chodzi o mieszkanie jak i spędzanie urlopów i wakacji.