Przejdź do treści

Potrzebowałem dobrej firmy przeprowadzkowej

Po wielu latach pracy w zatłoczonym centrum Warszawy wreszcie było nas stać z żoną na to, aby przeprowadzić się na przedmieścia miasta i założyć własną firmę. Jednakże przez wiele lat życia tutaj uzbieraliśmy bardzo dużo mebli i rzeczy osobistych. Chcieliśmy to wszystko przewieść ponieważ były to rzeczy stosunkowo nowe i niezniszczone i nie opłacało się kupować wszystkiego nowego. Jednak wiązało się to z koniecznością wynajęcia firmy przeprowadzkowej, która pomoże nam to przewieść.

Poszukiwania firmy przeprowadzkowej na terenie Warszawy

firma przeprowadzkowa Warszawa tanioPonieważ do tej pory się nie musieliśmy przeprowadzać, bo od ślubu mieszkaliśmy w jednym miejscu nie znałem żadnej zaufanej firmy przeprowadzkowej. Swoje poszukiwania rozpocząłem od internetu. Włączyłem komputer i wpisałem w wyszukiwarkę frazę: firma przeprowadzkowa Warszawa tanio i zacząłem przeglądać wyniki. Znalazłem kilka numerów telefonów do firm z ciekawymi ofertami. W jednej z nich niestety nie mieli wolnych terminów na ten tydzień, kiedy planowaliśmy przeprowadzkę. Na szczęście już za drugim telefonem znalazłem dla nas tanią i odpowiednią firmę. Szybko dogadaliśmy się co do ceny i terminu przeprowadzki. Pani, która przyjmowała moje zlecenie telefonicznie wysłała mi na maila formularz do wypełnienia. Musiałem uzupełnić ile mebli o jak dużych gabarytach mam do przewiezienia. Musiałem też porozumieć się z żoną, bo musiałem wpisać jak dużo kartonów i innych mniejszych gabarytowo rzeczy będziemy mieli do przewiezienia. Wszystko po to, aby firma przeprowadzkowa przydzieliła nam odpowiednią ilość samochodów do transportu. Wybrałem też kilka dodatkowych usług takich jak wnoszenie kartonów i mebli do mieszkania. Następnie odesłałem formularz wraz z poświadczeniem wpłaconej zaliczki. Pozostało nam tylko zacząć się pakować i czekać na przeprowadzkę. A ta była już niedługo.

Okazało się, że firma ta jest bardzo profesjonalna. Pracownicy byli bardzo mili i uprzejmi. Zwracali też uwagę na napisy na kartonach, żeby niektórymi z nich nie rzucać, ponieważ mają w środku szklane przedmioty. Nasze meble i rzeczy osobiste dotarły na miejsce w sposób szybki i bezpieczny. Jeśli jeszcze kiedyś będziemy musieli skorzystać z usług przeprowadzkowych na pewno skorzystamy z tej firmy, bo jest profesjonalna, tania i szybka.