Przejdź do treści

Profesjonalny barman na wesele

Powoli zbliża się najważniejszy dzień w moim życiu – dzień mojego ślubu. Przygotowania trwają od roku, ale pozostało mi jeszcze kilka spraw do załatwienia. Na pewno muszę zorganizować drink bar, ponieważ jest to duże udogodnienie dla nas. Barmani zajęliby się obsługą baru i serwowaniem drinków, co byłoby dodatkową atrakcją dla naszych gości. Jeszcze nie wiem, ilu barmanów jest nam potrzebnych na wesele. Muszę przeanalizować koszty i wtedy zadecyduję co do szczegółów.

Profesjonalni barmani na przyjęcia weselne

polecany barman na weseleWejdę zaraz w przeglądarkę internetową i przejrzę dostępne oferty. Okazuje się, że można wynająć drink bar z jednym barmanem w cenie tysiąca złotych za jeden dzień. W ofercie są dodatki do drinków, jak kostki lodu, owoce, parasolki, a nawet szkło. Ponadto bar obsługuje profesjonalny barman z długoletnim stażem. Taki polecany barman na wesele powinien oprócz robienia drinków, posiadać tez umiejętności organizowania pokazów. Są to pokazy barmańskie, które mają w sobie elementy pirotechniczne, ewolucje butelkami i shakerami, żonglowanie butelkami. Dziś bardzo modne są drink bary, które doskonale sprawdzają się na wesela. Wiele kobiet lubi pić kolorowe drinki, zamiast wódki czy wina. Barman podchodzi do stolików i rozdaje menu z drinkami, po czym zbiera zamówienie od gości. Po kwadransie goście ustawiają się w kolejce po drinki, a w tym czasie najczęściej są organizowane pokazy barmańskie. Goście nie nudzą się stojąc w kolejce po drinki, mają wspaniałą atrakcję. Czasami są tez organizowane przez barmanów konkursy dla gości, w których można wygrać luksusowe alkohole. Byłam raz na weselu, w którym gości obsługiwał barman, co wywarło na mnie niesamowite wrażenie. Postanowiłam sobie, że na moim weselu nie może zabraknąć takiej atrakcji. Zaraz przejrzę jeszcze inne oferty, bo najlepiej, gdyby gości obsługiwało dwóch barmanów.

Sprawdziłam cenę wynajęcia baru z dwoma barmanami i muszę stwierdzić, że jest dosyć wysoka. Musiałabym zapłacić prawie dwa razy więcej, aniżeli za drink bar z jednym barmanem. Raczej zdecyduję się na tańszą opcję. Zapłacę tysiąc złotych, ale muszę mieć swój alkohol. Barman oferuje dodatki do drinków i swoje umiejętności. Myślę, że to będzie wspaniała rozrywka dla moich gości weselnych, co jest dla mnie bardzo istotne.