Przejdź do treści

Profesjonalny i sterylny wypełniacz hialuronowy Princess Filler

W dobie kultu ciała i młodego wyglądu niezwykle ważną rolę odgrywają zabiegi upiększające i odmładzające. Oferta gabinetów medycyny estetycznej posiada szerokie spektrum zabiegów umożliwiających uzyskanie młodego wyglądu. Wśród najbardziej popularnych są przede wszystkim zabiegi z użyciem wypełniaczy, botoksu i laserów. Dostępne na polskim rynku preparaty zawierają w składzie kwas hialuronowy, kolagen oraz inne organiczne związki intensywnie wpływające na struktury skóry.

Nowoczesne zabiegi z użyciem wypełniaczy

sterylny wypełniacz princess fillerWśród wielu dostępnych wypełniaczy najbardziej popularny jest sterylny wypełniacz Princess Filler, który składa się z sieciowanego kwasu hialuronowego w stężeniu około 25 mg/ml w fizjologicznym roztworze buforowym. Jest to wypełniasz wskazany do iniekcji do skóry właściwej i tkanki podskórnej w celu korekty umiarkowanych i znacznych zmarszczek, bruzd nosowo-wargowych, a także doliny łez i lwiej zmarszczki. Może być również stosowany w przypadku blizn i do zwiększania objętości i korekty ust. Princess Filler to nowoczesny preparat o postaci ujednoliconego i izotonicznego wszczepialnego żelu przeznaczonego do wstrzykiwań. Preparat jest łatwo przyswajalny przez tkanki i ulega powolnej biodegradacji, dzięki czemu umożliwia utrzymanie długofalowego efektu. Przeznaczony jest do profesjonalnego użytku w gabinetach medycyny estetycznej do zabiegów usuwania zmarszczek, wolumetrii twarzy oraz korekty i powiększania ust. Preparat podawany jest w formie iniekcji w technikach liniowych lub mieszanych. Princess Filler powoli rozchodzi się w skórze i wyrównuje powierzchnię w naturalny sposób. Dodatkowo wspomaga procesy biologiczne zachodzące w tkankach i przyspiesza regenerację włókien kolagenowych i elastyny. Uzupełnia niedobory kwasu hialuronowego w skórze i jest doskonałym sposobem na pełne i zmysłowe usta.

Dodatkowo wspomaga procesy metaboliczne zachodzące w tkankach, zwiększa napięcie i nawilżenie skóry. Preparat sprzedawany jest w formie ampułkostrzykawki o pojemności 1 ml. Dostępny jest tylko i wyłącznie do użytku profesjonalnego. Posiada wszelkie certyfikaty i atesty umożliwiające stosowanie podczas zabiegów upiększających w gabinetach medycyny estetycznej. Jest bezpieczny i antyalergiczny.Nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.