Przejdź do treści

Profesjonalny traktorek Stihl

Coraz więcej ludzi posiada swoje ogródki czy na nawet działki rekreacyjne przeznaczone do odpoczynku dla całej rodziny. Na takich powierzchniach zawsze największą część zajmuje trawnik, który trzeba regularnie pielęgnować.

Czy traktorki Stihl są drogie?

stihl traktorekŻaden ogrodnik czy amator przydomowej zieleni, nie obejdzie się bez podstawowych narzędzi, przyborów i sprzętów ogrodniczych. Na pewno jedną z pierwszych pozycji na liście takich produktów będą sprzęty do koszenia. Trawnik ma to do siebie, że szybko zarasta i trzeba go regularnie przycinać, aby nie wyglądał jak polna łąka. W tym celu może nabyć doskonałej marki Stihl traktorek zasilany silnikiem spalinowym, który przeznaczony jest do dużych powierzchni. Jest to nowoczesny pojazd wyposażony w duże koła zapewniające płynne poruszanie się po trawniku, dwa ostre noże tnące, które można ustawić na jednej z pięciu pozycji i przekładnie z sześcioma biegami do jazdy w przód i do tyłu. W komplecie do traktorka jest dołączony duży pojemnik na skoszoną trawę, dzięki któremu nie musi po skończonej pracy grabić trawnika. Większość modeli traktorków marki Stihl pozwala na wyrzucanie skoszonej trawy na bok, kierować bezpośrednio do pojemnika czy od razu mulczować, czyli dokładnie mielić i równomiernie rozrzucać. Marka Stihl nie od dziś jest znana na polskim rynku, ponieważ pierwsze modele tejże firmy pojawimy się w sklepach ogrodniczych już wiele lat temu. Obecnie są najczęściej wybierane przez zawodowców w branży ogrodniczej oraz przez amatorów.

Traktorek jest bardzo prosty w obsłudze, dlatego każdy sobie z nimi poradzi. Są mocno zaawansowane technologicznie, co z kolei przekłada się na ich cenę, która do najniższych nie należy. Jednak zawsze można traktorek zakupić na raty wygodne do spłaty.