Przejdź do treści

Przechowywanie medali za sukcesy sportowe

Odkąd kiedy tylko pamiętam piłka nożna była moją pasją, która w dzieciństwie wypełniała mi niemal każdą wolną chwilę. Grałem zarówno na lekcjach wychowania fizycznego i na zajęciach dodatkowych w szkole

buy kamagra 100mg

, jak i wieczorami razem z kolegami z osiedla. Z czasem doszły do tego też treningi w klubie i gdyby nie kontuzja, której nabawiłem się w liceum może nawet związałbym swoją przyszłość z grą w piłkę. Teraz moją pasję odziedziczył mój syn.

Specjalny wieszak na medale

wieszaki na medale - piłka nożnaBardzo ważne jest to, że wcale nie nakłaniałem syna do rozpoczęcia przygody z piłką nożną. To był jego wybór

, a ja po prostu go nie powstrzymywałem. Trzeba jednak przyznać, że idzie mu lepiej, niż mi. Od kilku sezonów regularnie jest najlepszym strzelcem swojej drużyny z którą zdobywa mnóstwo medali w lidze i specjalnych turniejach. Jest też kapitanem drużyny szkolnej, z która także wygrał już wiele trofeów. Ma już tak dużo medali, że postanowiliśmy z żoną zamówić dla niego specjalne miejsce, gdzie mógłby je wyeksponować. Muszę przyznać, że po przewertowaniu oferty wielu sklepów stacjonarnych i internetowych doszedłem do wniosku, że jeśli chodzi o wieszaki na medale – piłka nożna nie tak popularnym sportem, jak lekkoatletyka. Na szczęście można to w prosty sposób skorygować zmieniając tabliczkę, która na takim wieszaku najczęściej się znajduje i informuje, kto te medal zdobył. Wieszak, który zamówiliśmy dla syna nie miał mieć jednak zwyklej tabliczki, ale w całości składał się z cytatem, która jest jego mottem życiowym. Z tego powodu wieszak musiał zostać wykonany ręcznie i był w związku z tym odpowiednio droższy, ale po pierwsze był w stanie poradzić sobie z liczbą medali syna pozostawiając też miejsce na kolejne trofea, a po drugie został wykonany w kolorystyce klubu, któremu kibicuje. Na szczęście zamówienie złożyłem z odpowiednim wyprzedzeniem, dzięki czemu wieszak był gotowy na zakończenie sezonu.

Syn bardzo ucieszył się ze swojego nowego wieszaka. Od razu zwrócił uwagę na barwy i napis, który de facto tworzył główną część wieszaka. Dobrze się złożyło, ponieważ w dniu kiedy mu go wręczyliśmy dostał też medal i puchar dla króla strzelców sezonu ligowego, co było jego celem od kilku miesięcy. Chociaż wieszak pozwolił na uporządkowanie medali w jego pokoju, to powoli musimy też pomyśleć o szafce na puchary, ponieważ one też zaczynają zajmować coraz więcej miejsca.