Przejdź do treści

Pyszne masło orzechowe z orzechów laskowych

 

Obecnie wiele osób przechodzi na dietę, często odchudzenia, czy większa aktywność fizyczna są naszym postanowieniem noworocznym, wiele osób od poniedziałku, od nowego miesiąca planuje odchudzanie. Wiele osób jednak bardzo szybko rezygnuje ze swoich postanowień lub po zakończonej diecie powraca do swoich złych nawyków zdrowotnych. Dlatego moim zdaniem żadna dieta nie jest rozwiązaniem, najlepiej po por sru zdrowo na codzie się odżywiać i prowadzić, w miarę możliwości aktywny tryb życia. Przynajmniej ja tak uważam i u mnie to się sprawdza.

Kanapki z masłem orzechowym z orzechów laskowych

masło orzechowe z orzechów laskowychWiele osób uważa, że tylko dieta gwarantuje nam smukłą sylwetkę i zdrowie. Jednak zanim zaczniemy szukać całych gotowych diet, pomyślmy o drobnych zmianach w naszym życiu, o zmianie naszych nawyków o większej aktywności fizycznej, o tym aby jeść zmęczenie i zdrowo. Ja sama ostatnio szukałam nowe zdrowe przywąski i natknęłam się na wpis o maśle orzechowym, ale z orzechów laskowych. Bardzo mnie to zainteresowało, tym bardziej, że lubię masło orzechowe z orzechów ziemnych. Dlatego uznałam, że to coś dla mnie. Oczywiście orzechy są bardzo zdrowe, ale też bardzo kaloryczne, dlatego nie jem codziennie tego typu rzeczy, jednak moim zdaniem najważniejszy jest balans w życiu – powinniśmy wiec znać umiar, ale też nie być niewolnikiem w naszym ciele. Tym bardziej, że właśnie masło orzechowe – czy to z orzechów ziemnych, czy laskowych jest naprawdę bardzo zdrowe, a składniki, które zawiera są potrzebne naszym organizmom. Dlatego kanapki z masłem orzechowym z orzechów laskowych na śniadanie na pewno będą doskonałym pomysłem i doskonałym początkiem dnia. Udało mi się na szczęście znaleźć w jednym sklepie online pyszne masło orzechowe z orzechów laskowych. Od razu postanowiłam zamówić dwa lub trzy opakowani, ponadto w sklepie tym znalazłam również masło orzechowe z orzechów ziemnych, pastę tahini, masło migdałowe. Zrobiłam więc spore zakupy, będę miała zapasy na długo. Ale na szczęście produkty te nie psują się szybko.

Oczywiście jak tylko przyjechało moje zamówienie musiałam wypróbować masło orzechowe z orzechów laskowych. Przygotowałam więc sobie kanapki z masłem orzechowym z orzechów laskowych na śniadanie. Masło orzechowe z orzechów laskowych jest przepyszne, mnie przynajmniej bardzo smakuje. Aż nie mogłam się oprzeć kolejnej kanapce. Chyba teraz będzie to moje ulubione masło i ulubiona kapka na śniadanie, czy drugie śniadanie w pracy. Dobrze, że trafiłam na ten sklep z rożnymi zdrowymi przekąskami.