Przejdź do treści

Rewolucyjny zabieg medycyny estetycznej

Podczas procesu modelowania sylwetki często zauważamy, że choć staramy się ćwiczyć całe ciało to jednak w niektórych jego partiach wciąż gromadzi się tkanka tłuszczowa. Zwłaszcza kobiety mają problem wymodelowaniem ciała w biodrach, na brzuchu czy udach. Ćwiczeniami ciężko będzie nam temu zaradzić, ale istnieje inne skuteczne rozwiązanie.

Czym jest karboksyterapia?

skuteczna karboksyterapia w SzczecinieNie zawsze jesteśmy w stanie za pomocą ćwiczeń oraz diety pozbyć się tkanki tłuszczowej z miejsc na których nam pod tym względem najbardziej zależy. Jest to przeważnie uwarunkowane genetycznie i niektóre z nas mają tendencję do tłuszczu gromadzącego się na udach, inne na biodrach czy brzuchu. Podobnie sytuacja wygląda jeśli chodzi o pozbywanie się cellulitu. Nierzadko bywa to mocno frustrujące biorąc pod uwagę czas spędzony na siłowni. Nikt z nas nie lubi ćwiczyć nie widząc jednocześnie pożądanych efektów. Nie jesteśmy jednak skazane na pogodzenie się z własnym losem ponieważ temu problemowi możemy łatwo zaradzić, a uporać się z nim pomoże nam skuteczna karboksyterapia W Szczecinie jest dostępna rewelacyjna klinika w której możemy skorzystać z dobrodziejstw tego zabiegu, a jest ich naprawdę sporo. Jego działanie opiera się na podaniu pod skórę dwutlenku węgla który doskonale wpływa na rozpad komórek tłuszczowych. Za sprawą karboksyterapii możemy nie tylko pozbyć się tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała, ale także zażegnać problem z uciążliwym cellulitem. Dwutlenek węgla wykazuje również działanie rozszerzające naczynia krwionośne, które następnie zostają dotlenione oraz mocno odżywione dlatego zabieg ten stosuje się także w przypadku poprawiania kondycji naszej skóry zapobiegając procesowi jej starzenia się. Podobnie jak w przypadku mezoterapii ten zabieg można także wykorzystywać do leczenia problemu z nadmiarem wypadających włosów.

Zabieg karboksyterapii jest niezwykle uniwersalny i możemy go stosować w różnych przypadkach. Oprócz zredukowania tkanki tłuszczowej czy cellulitu z jego pomocą poprawimy także jędrność skóry twarzy oraz szyi. Na zabieg możemy umówić się chcąc zniwelować widoczność cieni pod oczami, a także opuchlizny i worków. Karboksyterapia dobrze działa również w przypadku leczenia trudno gojących się ran, rozstępów czy blizn, również tych po trądziku.