Przejdź do treści

Rozkloszowana spódnica na różne okazje

Wraz z nastaniem wiosny w sklepach pojawiły się nowe kolekcje ubrań. Jak co roku mamy nawiązania do mody z ubiegłego sezonu oraz nowe propozycje, stworzone przez światowych projektantów. Na pewno sezon wiosenno – letni będzie stał mocno pod znakiem kobiecych stylizacji. W sklepach dominują sukienki oraz spódnice, które w poprzednich latach schodziły nieco na dalszy plan. Obecnie styliści proponują noszenie kobiecych ubrań zarówno na elegancko, jak i na sportowo.

Najmodniejsze spódnice na letni sezon

luźna spódnica rozkloszowana midiPrzez lata kobiety preferowały raczej spodnie, sukienki i spódniczki zostawiając na bardziej wyjątkowe okazję. Argument przemawiający za spodniami stawiał przede wszystkim na wygodę oraz możliwość zestawiania spodni z dowolnymi dodatkami. Okazuje się, jednak, że zarówno sukienki i spódnice również mogą być bardzo wygodnym rozwiązaniem na co dzień. Dodatkowo istnieje możliwość zakładania do nich sportowego obuwia. To zrewolucjonizowało świat mody. Na dzień dzisiejszy w sklepach dominują spódnice oraz sukienki różnego rodzaju. Na sezon letni polecana jest szczególnie luźna spódnica rozkloszowana midi, którą zestawiać można zarówno z eleganckimi, jak i sportowymi dodatkami. Taka spódnica ma zazwyczaj jednolity, ale wyrazisty kolor. Ciekawym rozwiązaniem są spódnice plisowane, mające nieco metaliczny połysk. Luźną spódnicę możemy założyć na różne okazję. Sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i do pracy czy na imprezę. Duże znaczenie będzie miała w tym przypadku odpowiednia kolorystyka spódnicy oraz jej faktura. Osoby, które lubią odważne rozwiązania, mogą pokusić się o zakup kolorowej spódnicy w jakieś ciekawe wzory. Trzeba jednak w takim przypadku uważać na dodatki, które przy wzorzystych tkaninach powinny być odpowiednio stonowane. Warto jednak eksperymentować ze stylizacjami i nie bać się odważnego łączenia elegancki ze sportową nutą.

W tym sezonie do łask z wielkim hukiem powracają sukienki oraz spódnice. Z czego to spódnice właśnie wiodą prym. Styliści zachęcają przede wszystkim do zakupu rozkloszowany spódnic midi, które można komponować z różnymi dodatkami. Sprawdzają się one zarówno w eleganckich, jak i bardziej sportowych stylizacjach. Taka luźna spódnica powinna się więc znaleźć w szafie każdej kobiety, która ceni sobie najmodniejsze rozwiązania