Przejdź do treści

Samochody markowe z silnikiem

 

Dzieci marzą o jeżdżącym samochodziku, takim którym może samodzielnie kierować. Takie autka kupimy w dobrze wyposażonych sklepach z zabawkami lub w polecanych sklepach internetowych. Producentów takich samochodów z silnikiem jest bardzo dużo. Dzieci lubią jeździć autkiem takim jak tata, dlatego też rodzice inwestują w markowe pojazdy. Oczywiście bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się samochody, które są sygnowane logiem AUDI, BMW czy Mercedes.

Samochody markowe dla dzieci

ładne samochody dla dzieci audiPopularne i ładne samochody dla dzieci AUDI to marzenie niejednego chłopca. Dziewczynki także lubią pobawić się taką zabawką. Większość z takich pojazdów posiada 2 mocne silniki 12V – 45W oraz dwa akumulatory. Na w pełni  naładowanych akumulatorach dziecko może jeździć nawet do dwóch godzin. Samochodziki tej marki mają 4 amortyzatory oraz bardzo mocne aż 10 cm szerokie koła z pianki Eva. Jazda na takich kołach to czysta przyjemność. Trzy punktowe pasy bezpieczeństwa są podstawa na wyposażeniu. Do tego miękki skórzany fotel to komfort jazdy. Panel takiego markowego samochodu ma wiele fajnych akcesoriów. W budowane melodie, kluczyk w stacyjce i atrapa prędkościomierza to tylko jedne z kilku. Atrapy bocznych i środkowego lusterka to także fajne dodatki w aucie. Samochody tej półki cenowej maja tak zwany wolny start. Auto nie szarpie podczas ruszania i nie hamuje gwałtownie. Audi posiada jeden bieg wsteczny oraz 3 podstawowe. Większość tego typu elektrycznych samochodów ma także pilot, dzięki któremu rodzic może kierować pojazdem. Samochody maja bardzo mocna i stabilna konstrukcję. Do tego ważą około 10 kg, zatem można je łatwo przenosić przez dorosłą osobę na przykład do bagażnika samochodu by wziąć na fajną wycieczkę.

Autka elektryczne to bardzo często kupowany prezent. Cena za markowy pojazd sięga rzędu 800-1000 złotych. Zatem zazwyczaj jest to okazja jakaś większa jak święta czy urodziny. Producenci takich zabawek dla dzieci zapewniają o ich bezpieczeństwie. O tym świadczą wszystkie normy i certyfikaty bezpieczeństwa. Warto kupować zabawki droższe od znanych producentów i być spokojnym, że będą one bezpieczne i odpowiednio dobrej jakości. Takie na pewno są samochody elektryczne z silnikiem i akumulatorami dla najmłodszych dzieci w wieku od 3 lat.