Przejdź do treści

Skandynawski stół w naszym domu

W ostatnim czasie wprowadziłam się do pierwszego w moim życiu domu jednorodzinnego. Wcześniej miałam okazję mieszkać tylko i wyłącznie w budownictwie wielorodzinnym. Teraz, natomiast, spełniło się moje marzenie o własnym domu z ogrodem. Największą radość sprawiło mi urządzanie wnętrz. Nastawiłam się na jasne pomieszczenia z dużą ilością drewna. Podstawą były drewniane podłogi, do których dostałam drewniane meble. Prostota pozwoliła mi na zabawę dodatkami.

Lekki stół do jadalni

ładny stół drewniany skandynawskiUrządzanie wnętrz nowego domu może przynieść mnóstwo radości. Szczególnie wtedy, kiedy interesujemy się aranżacjami wnętrz. Ja co prawda nie jestem profesjonalnym projektantem, ale wiedza, którą zdobywałam z pasji, pozwoliła mi urządzić w ciekawy sposób mój własny dom. Ze względu na to, że kocham drewno, nastawiłam się na to, żeby było go w moim domu jak najwięcej. Pierwszym meblem, który kupiłam i z którego jestem bardzo zadowolona, jest ładny stół drewniany skandynawski, który charakteryzuje się elegancką prostotą. Stół ten wykonany jest z jasnego drewna. Ma bardzo delikatną budowę, ale jednocześnie jest stabilny. Stół postawiłam w salonie, w specjalnie wydzielonej przestrzeni jadalnej. Z racji tego, że się rozkłada i można go powiększyć, musiałam dokupić o wiele więcej krzeseł. W razie pojawienia się w moim domu dużej ilości gości, ze spokojem każdego jestem w stanie usadzić przy stole. W ostatnim czasie zyskuje popularność trend na skandynawskie meble we wnętrzach. Łączą one nowoczesny wygląd z elegancją i ekologią. Są przez to uniwersalne, można je dopasować do różnych wystrojów wnętrz. Najlepiej, jednak, prezentować się będą w jasnych pomieszczeniach, w których znajduje się spora ilość drewna oraz minimalna ilość dodatków. Oprócz stołu skandynawskiego, kupiłam też potem inne meble w podobnym stylu. Całość prezentuje się naprawdę dobrze.

Jadalnia jest ważnym pomieszczeniem w każdym domu. Warto zadbać o to, żeby znalazły się w niej wygodne meble i duży stół, który pozwoli nam ugościć dużą ilość osób. Ja postawiłam na nowoczesny, drewniany stół skandynawski, który doskonale prezentuje się w każdym pomieszczeniu. Ja uwielbiam drewno. Jest ono nie tylko bardzo wytrzymałe, ale też atrakcyjne wizualnie. Stoły skandynawskie są przy okazji bardzo lekkie i ekologiczne.