Przejdź do treści

Sklep z damskimi bryczesami

Od dziecka interesowałam się sportem. Najpierw skupiłam się na pływaniu, a później grałam w koszykówkę. Za namową ojca, spróbowałam swoich sił w jeździectwie. Oprócz sportu, kochałam zwierzęta, więc długo nie trzeba było mnie namawiać na letni obóz jeździecki. Pamiętam ten dzień kiedy tata zabrał mnie pierwszy raz do sklepu jeździeckiego i zaopatrzył w mój pierwszy toczek, czapsy i bryczesy.

Sprzedaż damskich bryczesów

bryczesy damskieOd czasu obozu minęło już kilkanaście lat, nadal miłość do koni i jeździectwa trwa. Przez lata brałam udział w różnego typu konkursach jeździeckich, zdobywałam medale i puchary. Później założyłam małą szkółkę jeździecką, w której zostałam trenerką. Mamy trzy własne konie oraz od kilku lat prowadzimy z mężem sklep internetowy z artykułami jeździeckimi. Najlepiej sprzedającym się produktem są bryczesy damskie. Przez całą karierę miałam okazję przetestować kilkadziesiąt różnych par takich spodni. Jako szczupła i wysoka osoba, wiem jak ciężko jest znaleźć odpowiednie bryczesy. Takie, które będą zarówno z dobrego gatunkowo materiału, idealne na każdą porę roku, a na dodatek w dobrej cenie. Dlatego rozwój naszego sklepu skupiliśmy głównie w tym kierunku. Dzięki znajomości kilku firm krawieckich udało nam się stworzyć produkty, które w pełni spełniają wymagania naszych klientów. Testują je również moje uczennice w szkółce jeździeckiej, które bardzo sobie je chwalą. Mamy w asortymencie kilka modeli, w różnych kolorach i dostosowanych do różnego typu sylwetki, od rozmiaru XXS do rozmiaru XXL.

Zarówno ja, jak i mój mąż jesteśmy bardzo dumni, że nasz sklep prosperuje tak dobrze. Zamówień, jest coraz więcej, co oznacza, że jeździectwo jako sport jest wciąż chętnie wybierane, zarówno wśród młodych jak i osób starszych.