Przejdź do treści

Sklep z modnymi i porządnymi butami damskimi

Od wielu lat razem ze znajomymi raz w tygodniu robimy sobie wypady na jakąś wycieczkę. Zazwyczaj są to długie spacery po lasach, lub po prostu spędzanie czasu pośród pięknej natury. Często bywa tak, że w miejsca które jeździmy warto zabrać dobre obuwie, więc kiedy do mody weszły buty posiadające grubą podeszwę bardzo mnie to ucieszyło.

Świetne sneakersy dla pań 

buty damskie na wysokiej podeszwieJeszcze doniedawna na praktycznie większość wycieczek jeździłam w trampkach. Od zawsze kojarzę te buty z wygodą i lekkością, a jednocześnie ich wygląd jest na tyle uniwersalny, że mogę do nich założyć zarówno leginsy, dresy, dżinsy jak i oczywiście sukienkę w upalny dzień. Jednak ich wadą jest oczywiście cienka podeszwa, która nieraz sprawiła, że coś, co się w nią wbiło podczas takich wycieczek wbiło się także w moją stopę. Dlatego, kiedy do mody weszły buty damskie na wysokiej podeszwie od razu zaczęłam przeglądać oferty sklepów internetowych, aby zakupić jakieś dla siebie. Pomimo tego, że mieszkam w sporym mieście to jednak wiadomo, że zanim coś, co wchodzi do mody pojawi się w sklepie stacjonarnym, jest znacznie łatwiejsze do kupienia online. Już po chwili szukania udało mi się znaleźć świetne sneakersy z porządną, grubą podeszwą, które dodatkowo choć były sporymi i zabudowanymi butami, to jednak prezentowały się bardzo dziewczęco. Szybko też okazało się, że całkiem nieźle pasują do krótkich i zwiewnych sukienek, co było dla mnie kolejną zaletą.

Obecnie w swojej kolekcji butów posiadam już trzy pary takich sneakersów: białe, czarne oraz jasno różowe. Wszystkie z nich testowałam na wycieczkach i okazały się być prawdziwym wybawieniem. Buty, pomimo swojej wielkości są bardzo lekkie, wygodne, doskonale stabilizują kostkę, a gruba podeszwa sprawia, że nie muszę się już martwić, czy coś podczas spaceru bądź biegania wbije mi się w stopę.