Przejdź do treści

Skuteczna depilacja laserami Lightsheer ET

W gabinetach kosmetycznych można skorzystać z szerokiej gamy zabiegów pozwalających na usunięcie zbędnego owłosienia.Są to tradycyjne i mechaniczne metody depilacji z wykorzystaniem wosków i past cukrowych, a także zabiegi fotodepilacji przy użyciu nowoczesnych laserów diodowych i IPL. Najlepsze efekty przynosi fotodepilacja laserami diodowymi.

Działanie laserów diodowych Lightsheer

skuteczny laser lightsheer etNa rynku dostępna jest szeroka gama urządzeń przeznaczona do usuwania włosów z każdej części ciała. Najczęściej w gabinetach kosmetycznych wykorzystywany jest skuteczny laser Lightsheer ET, który wyposażony jest w specjalną technologię chłodzącą ChillTip. Posiada poza tym dwie niezależne głowice, mniejszą i większą, które można wykorzystać podczas zabiegów. Głowice pozwalają w szybszy i efektowny sposób pozbyć się owłosienia z dużych obszarów ciała takich jak plecy czy klatka piersiowa, a także miejsc intymnych oraz twarzy. System chłodzący zapobiega poparzeniem skóry i wpływa na komfort zabiegu. Sprawia, że depilacja jest bezbolesna, a skóra po działaniu lasera szybko wraca do normalności. Urządzenie emituje wiązkę światła o mocy około 800 nanometrów. Pozwala to na szybkie i skuteczne wyeliminowanie barwnika znajdującego się w mieszku włosa i tym samym uszkodzenie macierzy. W miejscu poddanym zabiegowi skóra jest gładka i pozbawiona włosów na zawsze. Jednorazowo podczas zabiegu można usunąć około 30% owłosienia, gdyż uszkadzane są tylko i wyłącznie włosy znajdujące się w pierwszej fazie wzrostu. Dlatego w celu wyeliminowania wszystkich włosów należy skorzystać z kilku zabiegów w odstępach kilkutygodniowych. Zabiegi laserowe z wykorzystaniem laserów diodowych Lightsheer ET są niezwykle skuteczne i dają najlepsze efekty w usuwaniu zbędnego owłosienia. Pozwalają na osiągnięcie gładkiej i pozbawionej włosów skóry na bardzo długi czas.

Cała procedura trwałego usuwania włosów laserem Lightsheer jest bezpieczna, niezwykle skuteczna oraz komfortowa. Zabieg jest bardzo precyzyjny i nie powoduje uszkodzeń pozostałych tkanek. Warto przed zabiegiem skorzystać z wizyty konsultacyjnej w celu uzyskania informacji dotyczącej zabiegu i wykonania próby laserowej. Należy również pamiętać, że na kilka tygodni przed zabiegiem nie można korzystać z mechanicznych metod depilacji i usuwania włosów za pomocą depilatorów, wosków lub pęsety.