Przejdź do treści

Solidne garaże blaszane

 

Coraz więcej Polaków postanawia kupić nowe lub rocznikiem młode samochody. Jednak każdy z nas w takim przypadku postanawia o niego bardzo dbać. Jeżeli chodzi o zabezpieczenie przed kradzieżą jak i również przed negatywnymi, zewnętrznymi warunkami klimatycznymi, niezbędny będzie dla nas zakup garażu. Garaże murowane odchodzą jednak do lamusa co spowodowane jest olbrzymim wkładem pieniężnym i czasowym jaki musimy włożyć w jego postawienie. Jakie więc garaże są najczęściej kupowane na polskim rynku? Jaki jest koszt postawienia takiego garażu? 

Jak zamontować swój garaż blaszany?

trwałe garaże blaszane - lubuskieZdecydowanie większa liczba osób, przy stawianiu garażu, decyduje się na konstrukcję blaszaną. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Jest to najtańszy i najszybszy sposób na postawienie garażu. Garaże murowane stosowane są w większości przy budowie domków jednorodzinnych. Co jednak jeśli mieszkamy w bloku, boimy się stawiać nasz samochód na parkingu przed blokiem a nie stać nas na zbudowanie garażu murowanego lub po prostu nie mamy na to czasu? Garaż blaszany jest w tym przypadku idealnym rozwiązaniem. Wystarczy, że zatrudnimy odpowiednią firmę zajmującą się sprzedażą garaży blaszanych oraz jej montażem. Firmy montujące, potrafi a złożyć garaż blaszany nawet w godzinę. Zanim do tego dojdzie spełnić musimy jednak jeden bardzo ważny warunek A mianowicie przygotować podłoże. Żeby móc postawić prosto garaż blaszany, musimy wcześniej zagruntować, wypoziomować i utwardzić podłoże pod blaszaną. Jeśli już nam się to uda, śmiało możemy dzwonić do firmy sprzedającej garaże blaszane. Jak najlepiej to zrobić? Jeśli mieszkamy na obszarze województwa lubuskiego, najłatwiej będzie wpisać w przeglądarce frazę o treści: trwałe garaże blaszane – lubuskie. Warto jest dodać słowo „ trwałe” ponieważ pozwoli nam to znaleźć firmę, która stawia nieco droższe garaże blaszane Ale zdecydowanie bardziej wytrzymałe.

Najniższy koszt jaki będziemy musieli poświęcić na zakup i montaż garażu blaszanego to 1000 złotych. Nie powinniśmy jednak spodziewać się w tym przypadku cudów. Będzie do blaszak? Który oczywiście będzie trzymać się na wietrze, jednak nie będzie on charakteryzował się długa żywotnością czy udogodnieniami takimi jak automatyczne otwieranie bramy. Jeżeli jesteśmy w stanie wydać na zakup blaszaną od 3 do 4 tysięcy,  pewnością zakupimy porządny i trwały garaż blaszany, który będzie służył nam przez lata.