Przejdź do treści

Sposoby na odzyskanie kobiety

Niektóre relacji mimo tego, iż trwają wiele lat mogą w pewnej chwili pogorszyć się. Zwykle odchodzącą osobą jest kobieta, która zaczyna zauważać, iż jej wybranek nie jest już taki jak kiedyś. Mniej się stara, rzadko widzi go w domu oraz nie interesuje się sprawami domowymi. Oczywiście, panowie również potrafią zrezygnować z relacji, jednak dzieje się to nieco rzadziej. Jeśli jednak chcemy naprawić naszą relację z naszą partnerką trzeba dać temu czas.

Metody na odzyskanie partnerki

jak odzyskać kobietę swojego życiaZapewne przez lata związku nie zauważaliśmy, iż dzieje się coś nie tak. Czasami potrafimy się nieco zmienić i uznać, że skoro relacja trzyma się od wielu lat to możemy nieco odpuścić i zająć się swoimi sprawami. Niestety, jest to pierwszy etap do zepsucia relacji, a w szczególności do odejścia kobiety. Gdy decyduje się ona na odejście musimy działać szybko. Zapewne zastanawiamy się jak odzyskać kobietę swojego życia w sposób, który będzie skuteczny. Przede wszystkim nie róbmy wszystkiego na raz. Nie starajmy się konfrontować jej z rozmową z wieloma nieciekawymi pytaniami, która być może sprawi, że nasza partnerka naprawdę odejdzie. Zwróćmy uwagę na to co zmieniło się w nas. Jeśli kiedyś pomagaliśmy w obowiązkach domowych, a w obecnej sytuacji nie pamiętacie kiedy ostatni raz choćby zmywaliście to zacznijcie ją odciążać z tego obowiązku. Wstawcie bukiet jej ulubionych kwiatów do wazonu i ustawcie w widocznym miejscu. Jeśli zauważymy, iż jeszcze się nie wyprowadza spróbujmy z nią porozmawiać. Zróbmy to na spokojnie, bez kłótni. Dowiedzmy się co jest przyczyną zepsucia tej relacji. Jeśli jednak nie możemy dojść do żadnego porozumienia warto zainteresować się poradnią terapeutyczną dla par, gdyż nie warto wieloletniego związku przekreślać przez rzeczy, o których nikt nic nie mówił przez lata. Tak możemy naprawić relację.

Czasami wieloletnie relacje potrafią się przez przypadek zepsuć. Niekiedy nie mamy pojęcia dlaczego nasza partnerka nie chce z nami zostać, a w innym przypadku mamy tego pełną świadomość. Dlatego warto rozmawiać, naprawiać powoli swoje błędy, a w sytuacji ostatecznej zdecydować się na skorzystanie z poradni terapeutycznej dla par. W ten sposób nie stracimy wieloletniej relacji, która była naprawdę udana na początku znajomości.