Przejdź do treści

Szukamy sklepów sprzedających premix liquidów

 

Już od pewnego czasu widzimy trend na odchodzenie od tradycyjnych papierosów na rzecz tych elektronicznych. Nie mają one bowiem substancji smolistych, które są niebezpieczne dla naszego zdrowia. Nadto, nie pozostawiają nieprzyjemnego posmaku w ustach oraz nieprzyjemnego zapachu, który wnika w nasze dywany, czy firanki oraz ubrania. Gdy palimy e-papierosy możemy kupić premix liquidy, które mają różne smaki oraz wyrazisty aromat i są wydajne dzięki skoncentrowanej konsystencji. 

Premix liquidy dostaniemy w sklepach z e-papierosami

premix liquid - sklepPod tajemniczą dla niektórych nazwą premier liquid kryje się nic innego jak smakowy koncentrat, do którego dolewamy podstawową substancję zwanej bazą zawierającą lub nie zawierającą nikotyny. Po zmieszaniu obu substancji wlewamy je do odpowiedniego pojemniczka, który znajduje się w każdym elektronicznym papierosie. Jeśli chodzi o taki dodatek, jak premix liquid – sklep z e-papierosami ma ich bardzo bogaty wybór i możemy wybierać najróżniejsze smaki i aromaty do naszych papierosów. Smaki mogą być owocowe, pachnieć wiśniami, czy mieć smak gumy do żucia. Każdy dostanie więc smak, który lubi najbardziej. Sama baza jest bowiem pozbawiona smaku i uchodzi z papierosa w postaci pary, która nie szkodzi innym osobom i nigdy nie są oni biernymi palaczami, nawet gdy palimy papierosa w ich obecności. Warto mieć też na uwadze okoliczność, iż papierosy elektroniczne nie tylko mogą smakować i mieć przyjemny zapach, ale też nie uzależniają nas tak, jak tradycyjne papierosy. Wszystkie premix liquidy są bardzo wydajne i mała buteleczka może wystarczyć nam nawet na miesiąc, w zależności od tego, jak często palimy i jaką pojemność wybierzemy. Koncentraty możemy również mieszać w dowolny sposób tworząc własne kompozycje smakowe. E-papierosy zawsze mogą intensywny smak i aromat, który nikomu nie będzie przeszkadzał, nawet gdy będziemy palić w miejscach publicznych.

Papierosy elektroniczne nie są już niczym nowym i nie patrzymy na nie ze zdziwieniem, które malowało się na naszej twarzy, jeszcze kilka lat temu. Są one popularne dzięki premix luqidom, które możemy dostać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych zajmujących się sprzedażą papierosów elektronicznych i wszystkimi akcesoriami do nich. Wybór smakowych koncentratów jest bardzo bogaty i zawsze znajdziemy nasz ulubiony smak oraz aromat. Możemy też próbować smaków, których jeszcze nie znamy a producent właśnie wprowadził nowy koncentrat smakowy na rynek.