Przejdź do treści

Tani kurs hipnoterapii w Toruniu

Mam zamiar wybrać się na profesjonalny kurs hipnoterapii w Toruniu. Od dawna marzyłam o tym, aby otworzyć własny gabinet hipnoterapii i pomagać innym ludziom. Wiem, że dzięki hipnozie można zwalczyć wszelkiego rodzaju uzależnienia, jak alkoholizm czy narkomania. Moja mama brała udział w seansie hipnozy i od tego momentu przestała pić alkohol. Czytałam wiele publikacji naukowych na temat hipnozy i wiem, że nie jest to magia, ale  metoda leczenia wykorzystywana w psychiatrii i psychologii klinicznej.

Najbardziej polecany kurs hipnoterapii 

hipnoterapia kursWejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i poszukam najtańszego kursu kursu hipnoterapii. Okazuje się, że dwunastodniowy kurs hipnozy kosztuje dwa tysiące czterysta złotych. Hipnoza jest to stan zmienionej wiadomości, który nie jest czuwaniem ani snem. Hipnoza pozwala wejść w procesy psychiczne, odpamiętać wspomnienia i zmienić myślenie. Hipnoterapia zajmuje przeważnie kilka spotkań, ale zdarza się, że i kilka lat. Wpisałam ponownie w wyszukiwarkę internetową frazę: ,,tania hipnoterapia kurs w Toruniu”. Znalazłam trochę tańszy kurs, który kosztuje tysiąc osiemset złotych. Na kursie hipnoterapii można zdobyć praktyczną wiedzę na temat zastosowania hipnozy, która ma działanie lecznicze w przypadku leczenia wielu zaburzeń. Hipnoza pomaga w przypadku zaburzeń odżywiania, stanów depresyjnych, fobii, lęków, uzależnień, a także wyzwalania pożądanych stanów emocjonalnych. Na tym kursie dowiem się, czym jest w ogóle hipnoza, jak wprowadza się w trans, jak nawiązać kontakt z podświadomością klienta. Duży nacisk jest kładziony na praktykę i ćwiczenia, co mnie bardzo cieszy. Kurs zwieńczony jest otrzymaniem certyfikatu i i uprawnieniem do wykonywania zawodu hipnoterapeuty. Otrzymam gotowe skrypty sesji terapeutycznych oraz materiały szkoleniowe. Cena nie obejmuje wyżywienia i noclegów. 

Zadzwoniłam pod wskazany numer telefonu i zarezerwowałam sobie miejsce. Na kursie jest tylko dziesięć miejsc, więc nie ma na co czekać. Cena jest naprawdę niska, bo znalazłam też kursy hipnoterapii, które kosztują nawet dziesięć tysięcy złotych. Najważniejsze, że po ukończeniu kursu otrzymam certyfikat i będę mogła uprawiać zawód hipnoterapeutki. To moje marzenie, które postaram się jak najszybciej zrealizować.