Przejdź do treści

Tor z przeszkodami

 

Na różnego rodzaju imprezach organizowanych dla dzieci spotykamy takie atrakcje, jak tak zwane dmuchańce. Bardzo łatwo zauważyć, że tego typu atrakcje spotykają się z aprobatą dzieci w różnym wieku, nie tylko tych najmłodszych, ale też i tych starszych. Organizując taką imprezę warto pomyśleć o wynajęciu takich atrakcji. Decydując się na ich wynajem nie musimy się niczym martwić, ponieważ razem z dmuchańcami wynajmujemy też osoby, które zajmą się ich rozłożeniem i złożeniem, a także obsługą.

Atrakcja dla dzieci w postaci toru

tory przeszkódNajpopularniejszymi atrakcjami dmuchanymi są zjeżdżalnie i trampoliny. Cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem na każdej imprezie dla dzieci. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy się ograniczać tylko do nich. Bardzo ciekawą alternatywą dla wspomnianych atrakcji są atrakcyjne tory przeszkód. Takie tory są tak samo skonstruowane jak na przykład dmuchane zjeżdżalnie. Wykonane są z takiego samego tworzywa sztucznego i wypełnione powietrzem. Oznacza to, że są tak samo bezpieczne jak wszystkie inne dmuchańce. Z takich torów mogą korzystać dzieci w różnym wieku, zarówno te kilkuletnie, jak i te trochę starsze. Duża uniwersalność wspomnianego toru przeszkód sprawia, że cieszy się on dużym zainteresowaniem. Dzieci lubią współzawodnictwo, a taki tor umożliwia organizację małych zawodów. Tor przymocowany jest do podłoża przy pomocy śledzi, takich samych jakimi przymocowujemy do ziemi namiot. Dzięki temu że jest on stabilnie przymocowany do gruntu jest on bardzo bezpieczny. Warto wspomnieć o tym, że wszystkie tego typu atrakcje dla dzieci, na długo przed tym zanim trafią do użytku, przechodzą liczne testy podczas których sprawdzane są różne ewentualności, a wszystko to w trosce o bezpieczeństwo użytkowników. Podczas tych testów nadawane są niezbędne atesty.

Zakup jednego dmuchańca będzie nas kosztować od dwudziestu do stu tysięcy złotych. Cena zależna jest przede wszystkim od wielkości toru. Im większy tor zamierzamy kupić, tym więcej za niego zapłacimy. Jak już wcześniej wspominałem, posiada on wszystkie niezbędne atesty, dzięki którym możemy być pewni, że korzystanie z niego jest bezpieczne dla dzieci. Rozłożenie i złożenie takiego dmuchańca jest dość proste, wystarczy zapoznać się z instrukcją, więc nie musimy nikogo zatrudniać do obsługi.