Przejdź do treści

Warszawski architekt

Ostatnimi czasy zacząłem się czuć w swoim mieszkaniu niekomfortowo. Prawda była taka, że od momentu wprowadzenia do tych czterech ścian, nie wykonywałem w nich remontu. Postanowiłem to zmienić, pod okiem specjalisty. Dlatego też zainteresowałem się nawiązaniem współpracy z jednym z warszawskich architektów, który zaprojektowałby moje mieszkanie tak, bym czuł się w nim dobrze i swobodnie.

Współpraca z warszawskim architektem

architekt wnętrz warszawaNie wykonując remontu mieszkania od parunastu lat, naturalne było, że zacząłem się w nim czuć niezbyt komfortowo. Miałem wrażenie, że wnętrze jest co najmniej z poprzedniej epoki. To uczucie się nasilało, kiedy odwiedzałem swoich znajomych, których mieszkania były urządzone bardzo nowocześnie, zgodnie z obecnymi trendami. Na koncie miałem zaoszczędzoną pokaźną sumę pieniędzy, która pozwalała mi na wiele w kontekście remontu. Dlatego też decyzja była prosta – potrzebny był mi architekt wnętrz Warszawa to stolica Polski, wielkie miasto, w którym jest wielu zdolnych specjalistów. Przez dłuższy czas przeglądałem portfolio architektów, w końcu decydując się na współpracę z konkretnym fachowcem. Na początku umówiliśmy się na pierwsze spotkanie, podczas którego miałem opowiedzieć o swoich oczekiwaniach względem naszej współpracy. Spotkanie okazało się bardzo owocne. Klarownie opowiedziałem o swoich oczekiwaniach i pragnieniach, a także o marzeniach związanych z remontem.

Teraz kiedy remont jest w trakcie, z uśmiechem na ustach spoglądam na zmiany zachodzące w moim mieszkaniu. Wszystko wygląda niezwykle obiecująco. Mam nadzieję, że ekipa remontowa w dalszym ciągu będzie tak szybko i sprawnie pracować. Nie mogę się bowiem doczekać efektu końcowego, który widzę już oczyma wyobraźni! Spodziewam się, że taki moment nastąpi za jakieś dwa tygodnie.