Przejdź do treści

Wybieramy regały do sklepu

Moi rodzice od lat prowadzą własny sklep osiedlowy, w którym co jakiś czas przeprowadzane zostają kolejne zmiany, które mają iść z duchem czasu. Mama cały czas poszerza asortyment, a ja dbam o to, żeby wystrój sklepu zachęcał do jego odwiedzania. Ostatnio postanowiliśmy wymienić większość mebli sklepowych, zastępując je nowymi, nowocześniejszymi. Okazuje się, bowiem, że klienci potrafią przywiązywać wagę do najmniejszych detali.

Czarne regały w nowoczesnym sklepie

regał metalowyCo prawda w dzisiejszych czas na większe zakupy spożywcze udajemy się do marketów, ale nie raz zdarza się, że potrzebujemy jakichś produktów na już, a wyjeżdżanie specjalnie po nie do galerii handlowej jest mało opłacalne. W takiej sytuacji niezawodne okazują się nieduże sklepy, które do dnia dzisiejszego spotkać można na osiedlach. Kiedyś były one głównym miejscem robienia zakupów, dzisiaj przetrwały tylko te, które poszły z duchem czasu. Tak jak sklep mojej mamy, który ma mnóstwo stałych klientów i z racji tego, że w okolicy powstają nowe osiedla, wciąż przybywają nowi klienci. Mimo tego, że mam jeszcze inne swoje zajęcia, to na ile się da pomagam mojej mamie w sklepie. Z wykształcenia jestem architektem wnętrz, dzięki czemu jesteśmy w stanie w sposób optymalny i atrakcyjny zarządzać przestrzenią. Całkiem niedawno mama poprosiła mnie o pomoc w pewnych zmianach. A konkretniej w zmianie mebli sklepowych. Do tej pory dysponowaliśmy drewnianymi regałami, ale mamie bardzo spodobał się regał metalowy, który wygląda bardzo nowocześnie. Takie regały zajmują też stosunkowo mniej miejsca i pozostawiają więcej wolnej przestrzeni. Wybrałyśmy się więc z mamą do specjalnej hurtowni, które posiada bogaty wybór regałów i innych mebli sklepowych. W oko wpadły nam metalowe regały sklepowe pomalowane na czarno.. Uznałam, że mogą one stworzyć doskonały kontrast z jasnym wnętrzem sklepu. Kupiłyśmy więc cały zestaw tych nowoczesnych regałów. 

Bez regałów sklepowych ciężko byłoby prowadzić sklep. Bez względu na to, czy jest to drogeria, czy sklep spożywczy, w jakiś sposób musimy wyeksponować sprzedawane przez nas produkty. Moja mama do tej pory posiadała w sklepie regały drewniane. Niedawno postanowiła wymienić je jednak na regały metalowe. Pomogłam jej wybrać najbardziej atrakcyjne, ostatecznie decydując się na takie w kolorze czarnym.