Przejdź do treści

Wydajne cytrusowe wkładki zapachowe do pisuarów

Odświeżający zapach w toalecie świadczy o czystości i zachowaniu higienicznych warunków. Aby cieszyć się ładnym zapachem, warto stosować specjalne wkładki z wonią cytrusów lub lasu sosnowego. Do najpopularniejszych zapachów należą te, związane z owocami, kwiatami, morską bryzą i iglakami. Powodują, że w toalecie ładnie pachnie i neutralizują nieprzyjemną woń. W pisuarze powinny znaleźć się tego typu wkładki.

Kostki o zapachu owoców do WC

cytrusowe wkładki zapachowe do pisuarówPisuar w miejscu publicznym narażony jest na różne, nieprzyjemne zapachy. Aby je zneutralizować, warto sięgać po sprawdzone, wydajne kostki. Charakteryzują się miłą, intensywna wonią, która wyjątkowo długo utrzymuje się w powietrzu. Wydajne cytrusowe wkładki zapachowe do pisuarów wystarczają nawet na kilka dni. Zużycie kostek toaletowych zależy oczywiście od intensywności korzystania z pisuaru. W męskiej toalecie, np. w biurze, sklepie, miejscu publicznym, zawsze panuje ruch i duża rotacja. Dlatego warto zadbać o komfort korzystania z publicznej toalety. Bez względu na to, gdzie zlokalizowany jest pisuar, zawsze przyda się optymalny odświeżacz powietrza. Kostki umieszczane są w specjalnych, plastikowych uchwytach wielorazowego użytku. To oszczędna i wydajna forma dozowania zapachów. Wystarczy co jakiś czas uzupełnić wkład, by w toalecie unosił się miły zapach cytrusów. Jeśli pisuary mieszczą się w biurze, miejscu pracy lub hotelu, to zapach pozytywnie wpływa na zmysły i samopoczucie osób korzystających z toalety. Wyobraźmy sobie krótką przerwę w pracy, zarezerwowaną na skorzystanie  z toalety. Dzięki przyjemnym, cytrusowym zapachom z pisuaru, mężczyźni korzystający z nich szybciej się relaksują. To podwójny, pozytywny efekt kostek zapachowych do WC: odświeżenie powietrza i wpływ na lepsze samopoczucie osób korzystających z WC.

W pisuarze może ładnie pachnieć, a to dzięki wydajnym wkładom o zapachu cytrusów. Także inne zapachy sprawdzają się w toalecie. Obok owoców cytrusowych popularne są: woń kwiatów, która jest bardziej odpowiednia do damskich toalet, woń morska lub zapach lasu świerkowego. Od wyboru zapachu zależy nie tylko świeżość pomieszczeń, lecz także dobre samopoczucie osób korzystających z pisuarów. W toaletach publicznych kostki wydzielające miły aromat pozytywnie wpływają na nastrój.