Przejdź do treści

Wyjątkowe działanie leczniczej maty z kolcami

Akupresura jest skutecznym sposobem na pozbycie się wielu dolegliwości. Nie zatem dziwnego, że wiele osób decyduje się na matę z kolcami, która jest niezwykle pomocna w wielu sytuacjach. Świetnie sprawdza się w przypadku bólów kręgosłupa, poprawia krążenie krwi, rozluźnia napięte mięśnie, dotlenia organizm.

Zalety korzystania z maty leczniczej z kolcami

mata lecznicza z kolcamiProdukt skutecznie radzi sobie także ze stresem, przewlekłym zmęczeniem, a także dolegliwościami przeciążeniowymi. Masaż akupresurowy jest wyjątkowo przyjemny, zwiększa poziom endorfin, a także działa relaksująco i odprężająco. W wielu sytuacjach bardzo pomocna okazuje się mata lecznicza z kolcami. Jej stosowanie jest wyjątkowo proste, wystarczy położyć się na macie i korzystać z dobroczynnego działania masażu. Sesja terapeutyczna powinna trwać około pół godziny. Wówczas można odczuć pełne korzyści, które płyną z oddziaływania maty na nasz organizm. Za pierwszym razem masaż może sprawiać ból, jednak przy kolejnym stosowaniu dyskomfort się zmniejsza. Mata położona na miękkim podłożu doskonale dopasowuje się do krzywizn kręgosłupa. Można stosować ją bezpośrednio na powierzchnię skóry. Osoby, dla których jest to nieprzyjemne, mogą zdecydować się na korzystanie z mat po założeniu cienkiej koszulki. W sklepach znaleźć można różnego rodzaju maty do akupresury. Niektóre modele wyposażone są w poduszkę. Dzięki temu oddziałują na kark, szyję, stopy lub lędźwiowy odcinek kręgosłupa.

Produkt można stosować zarówno w pozycji leżącej, jak i siedzącej. To doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących w biurze. Maty sprawdzają się także w trakcie podróży. Modele wyposażone są w specjalny pokrowiec, dzięki czemu można je bez problemu transportować, a także przechowywać. Tego typu rozwiązanie sprawdza się w przypadku bólu pleców i kręgosłupa, migren, bezsenności, stanów depresyjnych, rwie kulszowej, a także w wielu innych sytuacjach.